Sejmowa kontrola działalności rządu z perspektywy prawnoustrojowej i praktyki politycznej

Autor: Jerzy Kuciński

Książka ukazuje się w roku dwudziestej rocznicy uchwalenia i wejścia w życie Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z 2 kwietnia 1997 r.. chociaż nie była zamierzona i pomyślana jako praca rocznicowa. Może natomiast być uznana za pewnego rodzaju głos autora w sprawach oceny potrzeby ewentualnych zmian niektórych unormowań obowiązującej ustawy zasadniczej. a także dokonania określonych korekt w praktyce sejmowej kontroli działalności rządu. Przedmiotem zainteresowania jest więc kontrola działalności rządu sprawowana przez Sejm in pleno. przez komisje sejmowe oraz przez posłów.

Autor rozważa problemy sejmowej kontroli działalności rządu w szerokiej perspektywie prawnoustrojowe

28.35: https://woblink.com/ebook/nowe-idee-zarzadzania-publicznego-ewa-marciniak-jerzy-szczupaczynski-133403u

Cena: Jerzy Szczupaczyński


Dzwony upiorne

Autor: Karol Dickens

Akcja powieści podzielona jest na cztery „kwadranse” wydzwaniane w ciągu jednej godziny (tak jak w Kolędzie prozą było to pięć „zwrotek” kolędy). Głównymi bohaterami powieści są Tobiasz Veck. posłaniec do wynajęcia nazywany przez przyjaciół Truchtkiem. i jego dziewiętnastoletnia córka Małgorzata. Akcja rozgrywa się w Londynie w wigilię Nowego Roku.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9płomień i krzyż tom 2 ebook, pod wpływem substancji elex, włam się do mózgu epub, mała księżniczka pdf, śmiały podryw pdf, w ogniu namiętności pdf, budowa koparki jednonaczyniowej, jan paweł ii o małżeństwie, fulla horak pdf, przysłowia angielskie pdf, chris carter rozmówca, metro 2034 pdf, plopa, okrutny książę pdf…