Najszczęśliwszy człowiek w historii

Autor: Augusto Cury

Marco Polo. światowej sławy myśliciel i zdeklarowany ateista. podejmuje się niezwykle trudnego zadania. Postanawia zbadać osobowość Jezusa. wykorzystując wiedzę z zakresu psychologii i socjologii. Dochodzi do wniosku. że Jezus był człowiekiem nieprzeciętnie szczęśliwym. wesołym i towarzyskim. Analizując Kazanie na górze. próbuje uchwycić istotę ludzkiego szczęścia tak. jak rozumiał ją Mistrz. To nie tyle stan wiecznej radości. co raczej umiejętność odnalezienia się w bólu.

Nie wszystkim podobają się tezy postawione przez Marco Polo. Ktoś próbuje go zastraszyć i uciszyć. ale osiąga zupełnie odwrotny efekt.

AUGUSTO CURY – psychiatra. psychoterapeuta i jeden z najpopularniejszych brazylijskich pisarzy. Autor bestsellerów tłumaczonych na wiele języków i sprzedanych w

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


Bezpieczny Tarot

Autor: Maria Bigoszewska

Już dziś możesz skorzystać z ponad dwudziestoletniego doświadczenia zawodowego Autorki i poznać prawdę o tarocie. Zapewne zdarzyło Ci się usłyszeć różne opinie dotyczące tej niezwykłej talii. Niektóre z nich przed nią przestrzegają.

Łatwo jest jednak krytykować coś. czego się nie zna…

Dzięki tej książce będziesz w stanie odróżnić przepełnione kompleksami i uprzedzeniami opinie dyletantów od fachowych i godnych zaufania informacji. Strach przed tarotem

rodzi się bardzo często z niewiedzy. Teraz masz okazję poznać prawdziwe. pozytywne oblicze tarota!

Analizując poszczególne arkana dowiesz się. jak możesz „oswoić” własną. wyjątkową i w pełni Tobie posłuszną talię. Nowością jest wróżba miłosna przypisana do każdej karty. Dzięki niej nie tylko

https://woblink.com/product-publication/download/136489/epub: 1

Cena:


ISBN

9788365404701: Wydawnictwo

Format

45.4: https://woblink.com/ebook/wylecz-alergie-odkryj-zaskakujaca-ukryta-prawde-dlaczego-chorujesz-i-czujesz-sie-zle-leo-galland-jonathan-galland-136781u

Cena: Jonathan Gallandtokarczuk bieguni pdf, opowieści z narni gra, mity greckie książka, normy żywienia jarosz, najbogatszy człowiek w babilonie pdf, avatar: gra komputerowa, motywacja bez granic pdf, zbuntowany dziedzic vi keeland pdf, krajobrazy japonii, grupa interesu, piramida maslowa książka, p.s. wciąż cię kocham pdf, małomiasteczkowy mp3 chomikuj, rozmowa kwalifikacyjna po niemiecku dla opiekunek, potulna dostojewski, emka wydawnictwo, korona w mroku pdf, ostry dyżur online…