Pierwsze wieki historii polskiej

Autor: Adam Mickiewicz

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. Nasz wielki wieszcz narodowy. Adam Mickiewicz. był nie tylko poetą. chociaż jako poeta najbardziej wszystkim jest znany. Był również badaczem. który zajmował się między innymi zgłębianiem najdawniejszych dziejów naszego narodu w pierwszych wiekach historii polskiej. Dzieło niniejsze. opublikowane pośmiertnie. które wyszło spod jego ręki nie powiela utartych stereotypów dotyczących pochodzenia Słowian w ogólności. a Polaków w szczególności. ale jest unikalne na tle pozostałej literatury tegoż rodzaju. Czy musimy się zgadzać z wszystkimi poglądami. jakie Mickiewicz zawarł na kartach tej książki? Oczywiście. że nie. każdy bowi

14.95: https://woblink.com/ebook/cuda-sa-naturalne-niebo-jest-w-nas-malgorzata-chwalek-32093u

Cena:


Cuda są naturalne. niebo jest w nas

Autor: Małgorzata Chwałek

Kolejna książka Małgorzaty Przygońskiej. autorki pięknej historii o miłości i poszukiwaniu siebie Dotyk serca – droga do poznania siebie.

 W swojej najnowszej książce autorka inspiruje do rozwoju duchowego. odkrywania i pokochania siebie. Dzieli się z czytelnikami odkryciami z pracy niekonwencjonalnego psychoterapeuty i metodami transformacji nazywanymi świadomym uwalnianiem wzorców i świadomym kreowaniem rzeczywistości. Małgorzata Przygońska otwiera przed czytelnikami swoją duszę i serce opowiadając historie. w których z łatwością można odnaleźć samego siebie. Książka przybiera często formę dialogu z wewnętrznym Mistrzem. co w niezwykły sposób inspiruje do własnych refleksji i przemyśleń.

– Małgosia jest wspaniałą i bardzo in

27.99: https://woblink.com/ebook/zdrowie-na-wlasne-zyczenie-tom-1-jozef-slonecki-32117u

Cena:


Zawsze możesz na mnie liczyć

Autor: Marion Lennox

Gdy Tom zostaje ciężko ranny. Tasha pojawia się w jego przychodni w Australii. Chce spłacić dług wdzięczności – Tom półtora roku temu przeprowadził ją przez najtrudniejsze chwile w jej życiu. Przejmuje opiekę nad pacjentami. a także nad samym Tomem. Pobyt w domu Toma budzi w niej uśpione emocje. Tom również czuje. że wreszcie spotkał właściwą kobietę. Tasha jednak obawia się. że Tom. który ma opinię kobieciarza. zrani ją i zawiedzie jak jej były mąż…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788380643420: Wydawnictwo

Format

15: https://woblink.com/ebook/al-bekri-o-polakach-i-ich-sasiadach-lista-wladcow-polakow-wedlug-literatury-niemieckiej-wladyslaw-lebinski-franciszek-piekosinski-32111u

Cena: Franciszek Piekosiński


Prawdziwa Historia Internetu – wydanie III rozszerzone

Autor: Marek Pudełko

„Prawdziwa historia Internetu” to obszerne źródło wiedzy o Internecie i jego ewolucji. Przedstawia ojców Internetu. ukazuje jak powstały pierwsze sieci i jak się rozwijają do dnia dzisiejszego. Ze szczegółami opisano najważniejsze usługi. protokoły i programy. dzięki którym łatwo i sprawnie ludzie wymieniają pliki. rozmawiają. dzielą się wiedzą i przeżyciami. czyli po prostu surfują po sieci.

Książka kierowana jest do ludzi. którym nie wystarcza samo surfowanie po ogromnym Internecie. lecz pociąga ich wiedza i ciekawość. Ponieważ kierowana jest nie tylko dla profesjonalistów. to nie można jej traktować. jako podręcznika uczącego o sieciach.

Jest to

38.9: https://woblink.com/ebook/pysznosci-z-roslin-pawel-ochman-32295u

Cena:


ISBN

9788379951123: Wydawnictwo

Format

24.99: https://woblink.com/ebook/faza-rem-pawel-dobkowski-marcin-dobkowski-bozena-kurzydlowska-agnieszka-sudomir-32116u

Cena:wronkowska podstawowe pojęcia prawa i prawoznawstwa pdf, atlas ziół pdf, posoch, oto jest kasia plan wydarzeń, confiteor, edward stachura wiersze, jerzy koch, depesze michael herr, format e-book, samotnica, chcieć mniej minimalizm w praktyce, agnieszka mielczarek książka, the perfect game rozgrywka pdf, endokrynologia książka…