Łańcuchy

Autor: Wacław Sieroszewski

Powieść ‚Łańcuchy’ Wacława Sieroszewskiego została wydana w serii książek ‚Dzieła Zbiorowe’.

Powieść oparta została na materiałach zebranych przez autora w czasach rewolucji od 1905 do 1908 roku oraz ze wspomnień wędrówek po Syberii.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Hajmdal. Tom 2. Księżyce Monarchy

Autor: Dariusz Domagalski

Nadzieja prysła. Rozleciała się w pył wraz ze zniszczoną planetą Aquaris. na której znajdowała się siedziba Federacji Terrańskiej. Po bitwie w systemie Epsilon Eridani „Hajmdal” kieruje się ku rubieżom Galaktyki. Ucieka przed swoim przeznaczeniem. Ucieka przed pościgiem wrogów. którzy pragną zagłady ludzkości. Cel podróży zna jedynie dowódca okrętu – admirał Nathaniel Kashtaritu. Dokąd zmierza? Czy prowadzi załogę ku zagładzie. czy ku zwycięstwu?

Uszkodzony drednot nie jest w stanie przeciwstawić się flotom nieprzyjaciela. Ponadto brakuje wody. żywności i paliwa. Konieczne staje się uzupełnienie zapasów. Wybawieniem może okazać się Monarcha – olbrzymia gazowa planeta w układzie Zeta Monocerotis. wokół której krąży ponad siedemdziesiąt księżyców.

N

0: https://woblink.com/ebook/fantastycznie-nieobliczalni-jakub-malecki-jakub-cwiek-aneta-jadowska-jacek-lukawski-tomasz-marchewka-piotr-gorski-karolina-fedyk-marta-malinowska-aleksandra-radlak-magdalena-swierczek-grybos-137555u

Cena: Jakub Ćwiek


EPUB.MOBI

133645: 24.99

https://woblink.com/product-publication/download/133645/epub

:

Cena:ksenia kakareko, korona na zawsze, neuromancer pdf, gta 5 mapy, wiedźmin 3 monstrum z tufo, remigiusz mróz audiobook za darmo, żeglarz jachtowy pdf, ewa małecka tendera, meroweusz, katarzyna wielka i potiomkin, systemy jakości w przemyśle spożywczym, książki pdf, trzydziesta pierwsza pdf, przyjaciele żyrafy bajki o empatii, aporie, rychlewski, przyjaciel wesołego diabła książka, dwanaście srok za ogon, tajny współpracownik policji, film o monte cassino, bibliotekarka z auschwitz…