La Demoiselle aux yeux verts

Autor: Maurice Leblanc

Quand Arsène Lupin se promène dans Paris. il remarque un homme. qui suit une jolie femme blonde aux yeux bleus. Intrigué il commence aussitôt les filer et traverse le chemin de la demoiselle aux yeux verts. Il ne se doute pas des nombreuses péripéties qui l’attendent. Une mystérieuse histoire couvre les yeux verts. tout le monde s’acharne autour d’eux. Presque par hasard Arsène entre une histoire de ses plus formidables aventures. de cambriolages. de meurtres. de poursuite du trésor. de secret de famille et. en premier lieu. au sauvetage de la demoiselle qui est en détresse coupable – ou pas – de crimes énigmatiques.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Sustainability w biznesie czyli przedsiębiorstwo przyszłości

Autor: Anna Sankowska

Przyszłość zarządzania nurtuje rzesze naukowców i praktyków. Ustosunkowując się do tej kwestii. Autorzy książki proponują nowe paradygmaty. formułują nowe interpretacje teorii i praktyki zarządzania. zwracają uwagę na konsekwencje rewolucyjnych zmian w nauce dla zarządzania. Jednak przede wszystkim podążają w kierunku nowej interpretacji przedsiębiorstwa przyszłości – sustainable enterprise. które na ogół kojarzone jest z ideą zrównoważonego rozwoju. tymczasem może mieć zupełnie nową. dopełniającą racjonalność. Jaką? Sustainablity to nowatorski pomysł na biznes trwały. odnawialny. zdolny przetrwać różne okoliczności. biznes. którego procesy zapewniają mu witalność w nieprzewidywalnym i turbulentnym otoczeniu. Książka

:

Cena:


30722

9.9: https://woblink.com/ebook/jak-zatrudniac-pracownikow-tymczasowych-po-zmianach-od-1-czerwca-2017-r-monika-fraczek-30722u

1

:

Cena:


ISBN

9788365836472: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/bad-mommy-zla-mama-tarryn-fisher-30694u

Cena:


Format

PDF: 30236

https://woblink.com/ebook/prawo-cywilne-w-zarzadzaniu-i-dzialalnosci-gospodarczej-igor-postula-30236u

:

Cena:


ISBN

9788379007189: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/serniki-slodkie-i-wytrawne–30511u

Cena:


Współcześni kochankowie

Autor: Emma Straub

‚Błyskotliwa i zabawna powieść o tym. co to znaczy nareszcie wydorośleć wiele lat po osiągnięciu dojrzałości’. New York Times

Elizabeth. Andrew i Zoe przez lata wspólnie przeżywali swoje życiowe wzloty i upadki. Teraz zbliżają się do pięćdziesiątki. mieszkają w samym sercu Brooklynu i z przerażeniem stwierdzają. że ich dzieci właśnie zaczęły ze sobą sypiać.

Współcześni kochankowie to niezwykle dowcipna opowieść o ekscytującym uroku młodości. piorunującym zaskoczeniu rzeczywistością wieku średniego i o tym. że zamiłowania – do gotowania. muzyki czy pielęgnowania przyjaźni – nigdy nie przemijają. przeciwnie. z biegiem lat ewoluują i dają coraz lepsze owoce.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 14.9marek ostrowski dziennikarz, miłoszewski kwestia ceny, marketing definicje, wiedźmin 3 monstrum z tufo, aleksandra skrzypietz, prawo w ochronie zdrowia, połącz kropki dla dorosłych pdf, słownik etymologiczny online, oskar i pania róża całą książka pdf, ksiązki mobi, rasputin książka, nicholas taleb, skyrim towarzysze zadania, psychologia kluczowe koncepcje tom 2 pdf, ewa owczarz, pochodna wektora, jan olaszek, odmiana imienia mariola, audiobook do pobrania za darmo…