Grom z jasnego nieba i inne opowiadania

Autor: Elizabeth McCracken

Opowiadania Elizabeth McCracken to dziewięć mocnych. intensywnych historii. zaprawionych charakterystycznym humorem. empatią oraz lirycznym stylem. Czytelnik prowadzony jest pośród kruchej przestrzeni pomiędzy miłością a samotnością. W uniwersum McCracken ból w sercu zawsze przeplata się z zaczarowanymi chwilami radości. które przypominają nam o cudzie życia. Śmiech dziecka. papuga mówiąca z okropnym francuskim akcentem to przebłyski ciepła na tle dotkliwych wydarzeń. Śmierć. kalectwo. niepokojące myśli czy przemoc – to tylko niektóre tematy. które porusza McCracken. Choć nie rozpieszcza czytelnika. podsuwając mu szczęśliwe i oczywiste zakończenia. nie sposób oderwać się od tej hipnotyzującej lektury.

To cudownie ekscentryczny. poruszający i orzeźw

15.9: https://woblink.com/ebook/teologia-narkotyku-o-psychodelikach-szalenstwie-mistycznej-paranoi-i-powrocie-do-edenu-artur-sroka-30831u

Cena:


Melodia zapomnianych miłości

Autor: Dorota Gąsiorowska

Bianka nikogo i niczego nie kocha bardziej niż muzyki. Gdy pewnego dnia jej rodzina staje na krawędzi bankructwa. dziewczyna zgadza się przyjąć niecodzienne zlecenie.

Wyjeżdża do malowniczego Kazimierza. by zamieszkać z tajemniczą zleceniodawczynią i jej niewidomym synem. Zabiera ze sobą jedynie ukochane skrzypce – rodzinną pamiątkę po babce Walentynie. Mroczne. stare domostwo na skraju miasteczka skrywa sekrety. które dziewczyna wyczuwa już od progu.

Czy to możliwe. że jaworowe skrzypce łączą historie rodzin Bianki i niewidomego Sama?

Czy skrzypcowa muzyka rozwiąże kłębiące się wokół zagadki i otworzy zamknięte serca?

***

Najnowsza powieść Doroty Gąsiorowskiej intryguje i uwodzi niczym pełna tajemnic melodia ciepłych. sierpniowych wieczoró

29.9: https://woblink.com/ebook/quentin-tarantino-rozmowy-gerald-peary-31035u

Cena:


Uchwycić Żywioł

Autor: Ken Robinson

Uchwycić Żywioł. to przełomowa książka o poszukiwaniu talentów. pasji oraz o osiąganiu osobistego sukcesu autorstwa jednego z czołowych światowych myślicieli oraz mówców w dziedzinach kreatywności i innowacji.

Żywioł to miejsce. w którym naturalny talent spotyka się z osobistą pasją. Kiedy ludzie odkrywają swój Żywioł czują się najpełniej sobą. są w najwyższym stopniu zainspirowani i działają na najwyższym poziomie. Książka opiera się na historiach bardzo wielu ludzi. między którymi znaleźli się:

  • Paul McCartney.
  • Meg Ryan.
  • Ridley Scott.
  • Paulo Coelho.
  • Richard Feynman.
  • Richard Branson.
  • Matt Groening.
  • Jay-Z

i wielu innych. którzy dokonali największych osiągnięć w najróżn

24: https://woblink.com/ebook/odkrywanie-sladu-arno-stern-30956u

Cena:


Wyspa słońca

Autor: Michelle Smart

Angielka Joanna Brookes bezskutecznie usiłuje odnaleźć greckiego inżyniera Thea Patakisa. który jest ojcem jej syna. Gdy otrzymuje zlecenie. by napisać biografię króla Kalliakisa. ze zdumieniem odkrywa. że wnukiem Kalliakisa jest jej Theo. Jedzie na wyspę. licząc. że nie tylko wykona zadanie zawodowe. ale jednocześnie uporządkuje życie osobiste. Jest pełna obaw. bo zupełnie nie wie. czego się spodziewać po człowieku. którego przed laty pokochała…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99bład paralaksy, jańczuk stomatologia zachowawcza, stosunek seksualny nie istnieje, taniec życia, brayan tracy, niezapomina, elementy przyrody ożywionej i nieożywionej, kalosze szczęścia, hawking ksiazki, biochemia harpera pdf, darmowy ebook, złączeni miłością pdf, test osobowości id16, joanna sitko, bruce lipton biologia przekonań pdf, rasy gołębi lotnych…