The Mysterious Rider

Autor: Zane Grey

Readers with a taste for classic Westerns will appreciate this story’s spirited. well-drawn characters and its evocative descriptions of the frontier’s natural beauty. Hell-Bent Wade arrives at a Colorado homestead where a young woman is being pressured into matrimony. The plot centers around this young woman. an orphan named Columbine. who is entrapped by her allegiances into considering marriage to the drunkard son of her adopted father. Columbine is torn between her feelings of duty and affection for the old man. who raised her as his own child. and her blossoming love for a young ranch hand. Wilson Moore. Columbine’s dilemma seems impossible to resolve – until tragedy. fate. and the mysterious rider intervene.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


https://woblink.com/product-publication/download/31389/epub

1:

:

Cena:


Sine Qua Non

Format: EPUB.MOBI

34.9

1:

Cena:


Remember Me Forever

Autor: Sara Wolf

Minęły trzy miesiące. odkąd Isis Blake nie widziała Jacka Huntera. Chłopak. którego być może/w pewnym sensie/na pewno kochała. zniknął po śmierci swojej przyjaciółki Sophii. pozostawiając pustkę nie do wypełnienia. Isis chce być szczęśliwa. więc wypełnia ją kłamstwami. uśmiecha się dzielnie i rozpoczyna nowe życie na uniwersytecie w Ohio.
Lecz rozpaczliwie tęskni za Jackiem.
Dręczy ją poczucie winy z powodu śmierci Sophii.
I dopada ją przeszłość: na uczelni pojawia się Will Cavanaugh. chłopak. który zna jej mroczną tajemnicę. I perfi dnie to wykorzysta… Chyba że przeszkodzi mu Jack.
Lecz najpierw Jack musi przekonać Isis. że na nią zasługuje. Czy pokona brutalną stronę swojej natury? I czy ochroni dziewczynę. bez której nie potrafi ju

29.8: https://woblink.com/ebook/playing-the-millionaire-sandi-lynn-gabriela-iwasyk-32907u

Cena:


9788381290357

Wydawnictwo: Sine Qua Non

EPUB.MOBI

https://woblink.com/ebook/podwojna-tozsamosc-bogow-michal-cetnarowski-31644u: https://woblink.com/product-publication/download/31644/epub

Cena:zabójcze lato, pamiętniki wampirów przebudzenie pdf, joseph conrad jądro ciemności streszczenie, patologie społeczne irena pospiszyl, biomedyczne podstawy rozwoju i wychowania woynarowska pdf, wspolna kapiel, centrum naukowo badawcze ochrony przeciwpożarowej, oczy ciemnosci, rynek nieruchomości książka pdf, mnie nie oszukasz, jesteśmy na progu wojny, praca plastyczna z płyty cd, podręcznik do łaciny, drzewo do samego nieba opracowanie, stanisław barańczak wiersze…