Wydawnictwo

Zysk i S-ka Wydawnictwo: Format

139033

https://woblink.com/product-publication/download/139033/epub: 1

Cena:


Angielski dla dzieci. ‚Dziadek do orzechów’ – wydane dwujęzyczne. pięknie ilustrowane

Autor: E. T. A. Hoffmann

DWUJĘZYCZNY DZIADEK DO ORZECHÓW – NAUKA JĘZYKA PEŁNA ZABAWY

Wyobraźnia jest jednym z najpiękniejszych darów. jakie otrzymaliśmy. Wiedzieli o tym najznamienitsi artyści – pisarze i ilustratorzy. Posługiwali się nią mistrzowsko i pozostawili dla potomnych bajecznie ilustrowane opowieści. Pamiętając o tym. przygotowaliśmy dla najmłodszych wyjątkowe wydanie „Dziadka do orzechów” z językiem angielskim.

Książka posiada dwie wersje językowe oraz dwa niepowtarzalne zbiory ilustracji. Dzięki temu czytelnicy poznają bardzo różnorodne interpretacje artystyczne jednej opowieści i mogą przy tym w łatwy i przyjemny sposób uczyć się języka angielskie

1:

Cena:


Uśmiech losu

Autor: Amy Andrews

Trinity jest pozbawiona środków do życia. wychowuje ciężko chorego synka. Kiedy Reid. bogaty lekarz. proponuje jej mieszkanie i wysokie wynagrodzenie za opiekę nad jego dziadkiem. Trinity ma wrażenie. że wygrała los na loterii. Odkrywa jednak. że przebywanie pod jednym dachem z atrakcyjnym pracodawcą naraża ją na pokusy. którym nie zawsze potrafi się oprzeć. Postanawia jak najszybciej się wyprowadzić. Ale Reid zrobi wszystko. aby ją zatrzymać…

 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788373779907: Wydawnictwo

Format

29.2: https://woblink.com/ebook/detoks-umyslu-jak-przebaczyc-sobie-i-innym-pozbyc-sie-negatywnych-emocji-i-zyc-pelnia-zycia-jewsiejewa-tatiana-139905u

Cena:


ISBN

9788395303029: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/wielkie-nadzieje-wydanie-dwujezyczne-charles-dickens-139624u

Cena:


Jeden błąd

Autor: Anna Szafrańska

Prawdziwa miłość nigdy nie jest błędem

Dominika i Oliwier są parą od wielu lat. Ona wkrótce rozpocznie swoją pierwszą pracę jako nauczycielka w liceum. on ma zostać wspólnikiem w kancelarii jej ojca. Pozornie wszystko układa się tak. jak powinno. a jednak im bliżej daty ślubu. tym częściej Dominika ma wątpliwości co do przyszłości związku z apodyktycznym. impulsywnym narzeczonym. Sytuację komplikuje fakt. że jeden z jej uczniów staje się dla niej kimś znacznie więcej niż tylko zbuntowanym. niepokornym wychowankiem…

Jeden błąd to poruszająca historia kobiety. której udało się przetrwać piekło. oraz chłopaka. który za piekło uważał własne życie. Czy po tym wszystkim. co przeszli. tych dwoje będzie potrafiło otworzyć się na prawdziwą miłość?

<

31.9: https://woblink.com/ebook/o-pisaniu-na-chlodno-remigiusz-mroz-139016u

Cena:zly nawyk, klub srebrnego klucza, filip springer 13 pięter, tematy rozprawek z pana tadeusza, angielski techniczny pdf, duma ukrainna, cienie nocnego targu, nicholas monsarrat, football manager 2019 poradnik, biologia czlowieka, wszystkie mudry lecznicze pdf, geometria klasa 6 zadania pdf, uprawnienia sep do 1kv pytania i odpowiedzi, odkładanie, bractwo krwi, bilet do szczęścia, czarna wrona…