Znak Zorro

Autor: McCulley Johnston

Znak Zorro jest jedną z najpopularniejszych amerykańskich powieści przygodowych XX wieku. Książka na stałe wpisała się do światowego kanonu literatury dziecięcej i młodzieżowej. Opowiada o czasach. kiedy Kalifornia była częścią Meksyku i należała do Hiszpanii. a jej mieszkańcy – Californios. byli uciskani przez skorumpowane władze kolonialne. Młody arystokrata. Don Diego Vega. buntuje się przeciwko rządom komendanta miasteczka Reina de Los Angeles. Nie mogąc wystąpić oficjalnie przeciwko legalnej władzy. przemienia się w legendarną postać Zorra. Zakłada czarną maskę. zarzuca na ramiona czarną pelerynę i ze szpadą w dłoni staje po stronie uciemiężonego ludu. Od pierwszego wydania w 1920 roku. Znak Zorro został sprzedany z Stanach Zjednoczonych w rekordowym nakładzie pięćdziesięc

:

Cena:


Rozszerzone oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego. Jak uniknąć współczesnych chorób

Autor: Andreas Moritz

Kamienie żółciowe są odpowiedzialne za powstawanie wielu poważnych chorób. Zanim rozwiną się w pełnoobjawowe schorzenie. dają wiele oznak w zmianach wyglądu skóry. nosa. oczu. jamy ustnej. dłoni. paznokci oraz stóp. Tymczasem każdy może nie tylko samodzielnie się zdiagnozować. ale również wyeliminować to zagrożenie z własnego organizmu w domowym zaciszu. Jak to zrobić? Odpowiedź znajdziesz w tym międzynarodowym bestsellerze. W znacznie rozszerzonej wersji swojego największego dzieła. Autor ujawnia prawdziwe skutki obecności kamieni żółciowych powodujących zatory w wątrobie. Poza zapewnieniem praktycznych procedur oczyszczania wątroby. pęcherzyka żółciowego. nerek i jelit. wyjaśnia genezę chorób oraz sposoby zapobieg

https://woblink.com/product-publication/download/136707/epub: 1

Cena:


Wydawnictwo

Media Rodzina: Format

137147

https://woblink.com/product-publication/download/137147/epub: 1

Cena:


Krucjata Modliwy. Modlitewnik

Autor: Maria od Bożego Miłosierdzia (Maria od Bożego Miłosierdzia – Maria Divine Mercy)

 

Ten modlitewnik zawiera wszystkie modlitwy przekazane dotychczas prorokowi Marii od Bożego Miłosierdzia. to jest komplet Modlitw Krucjaty (1-170). sześć Litanii i modlitwy pozostałe. Zostały jej one podyktowane przez Trójcę Świętą oraz Matkę Bożą. Modlitwy zostały jej przekazane w ramach prorockich Orędzi. które rozpoczęły się w listopadzie 2010 roku. Są one zawarte w kilku tomach Księgi Prawdy – są dostępne na stronach internetowych. a także ukazały się w druku. Jezus chce. jak mówi Maria. aby cały świat był gotowy na Jego Powtórne Przyjście. i dlatego jest ważne. żebyśmy łączyli się w grupach Krucjaty Modlitwy na całym świecie. modląc się o to. aby każdy miał szansę zwrócić się do Ni

:

Cena:


ISBN

9788360657881: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/wielka-historia-swiata-tom-xii-od-drugiej-wojny-swiatowej-do-xxi-wieku-tadeusz-czekalski-jakub-polit-piotr-mikietynski-wojciech-rojek-irena-stawowy-kawka-janusz-wec-138289u

Cena: Jakub Politćwiczenia język niemiecki, fińskie dzieci uczą się najlepiej, niebieskie strefy pdf, oblivion tworzenie postaci, bieguni ebook, dziedzic podziemia, głosy zza światów, komunikowanie polityczne, geografia fizyczna polski, paulina simons, pięcioksiąg mojżesza, słownik ukrainsko polski, emerytalna katastrofa, path of exile postacie, gwiazdor laurelin paige pdf, jak wychować sensorycznego bystrzaka, kamienie na szaniec ksiazka, ewa brzozowska, książki fantasy ranking 2018, naucz, oblezeni, finanse publiczne owsiak pdf…