Kolor samotności

Autor: Navin Rhiannon

Tego dnia sześcioletni Zach powinien był zostać w domu. Do jego szkoły wpadł uzbrojony napastnik i zabił dziewiętnaście osób. w tym Andy’ego. starszego brata Zacha. Dręczony przez koszmary chłopiec nie może liczyć na wsparcie najbliższych. Pogrążeni w żałobie i skupieni na własnym cierpieniu rodzice na ogół zbywają go niecierpliwym : ”nie teraz”. Osamotniony Zach odnajduje sposób na wyjście z traumy. Ucieka w świat wyobraźni – czyta i maluje. co pomaga mu zrozumieć i uporządkować własne uczucia. Odnajduje też sposób. jak pomóc najbliższym i sprawić. by przestali się zasklepiać w cierpieniu. On po prostu chce. by znów było jak kiedyś.

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 24.99


Słodka kusicielka

Autor: Sarah MacLean

Trzej bracia związani sekretem. od którego nie mogą uciec. Trzej królowie londyńskiego podziemia. których nie pokona nic… poza miłością.
Kiedy tajemniczy nieznajomy zjawia się w sypialni lady Felicity Faircloth i składa jej niebywałą propozycję. Felicity zgadza się – pod jednym wszakże warunkiem.
„Diabeł”. nieślubny syn księcia i król mrocznych zaułków Londynu. od lat czekał na okazję do zemsty. Teraz wreszcie może jej dokonać – z pomocą cichej i nieśmiałej Felicity. By zastawić pułapkę na wroga. musi tylko zmienić szarą myszkę w nieodpartą kusicielkę. Lecz Felicity nie jest tak cicha i nieśmiała. jak się wydaje. I może zniszczyć starannie obmyślony plan „Diabła”. A on sam będzie musiał wybierać pomiędzy wszystkim. o czym zawsze marzył. a jedyną rzeczą

39.99: https://woblink.com/ebook/skiba-ciagle-na-wolnosci-jakub-jablonka-pawel-leczuk-krzysztof-skiba-139847u

Cena: Paweł Łęczuk


https://woblink.com/ebook/leczenie-silami-natury-viktor-grotowicz-michalsen-andreas-137457u

https://woblink.com/product-publication/download/137457/epub: 1

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/137833/pdf

1:

:

Cena:


Szuflada

Autor: Katarzyna Szczepańska-Kowalczuk

Co może kryć rodzinna szuflada? Jaką tajemnicę ujawnić? Czy po jej otwarciu życie może wyglądać tak samo?

Znaleziona w listach ze starej szuflady historia Juliusza Wolskiego (syna poetki Maryli Wolskiej) i Stefanii Hrachowiny (Rusinki pracującej w domu Wolskich) to piękna osobista opowieść o ludziach i miejscach. O rodzinach Wolskich. Pawlikowskich. Turowiczów. Szumanów. Szczepańskich… O dawnej Galicji – Krakowie. Goszycach. Lwowie… I o tym. jak odkrywanie rodzinnych historii przekształca naszą tożsamość i teraźniejszość.

Czasem trzeba zatrzasnąć za sobą drzwi. żeby można było otworzyć inne. dotąd zamknięte.

Remont starego mieszkania po rodzicach niespodziewanie odsłonił przede mną historię będącą dotąd rodzinnym tabu mojej matki. Dzięki szufladzie skrywającej listy i dokumenty udało mi się zrekonstruować wydarzenia sprzed lat.

Szuflada wyprawiła mnie także w podróż do źródeł przysypanych przez kurz dramatów. To. na co natrafiałam. bywało czasem bolesne. ale pomogło mi połatać ubytki we własnej tożsamości.

Teraz. kiedy poznałam Juliusza i Stefanię – moich dziadków – trochę lepiej rozumiem. kim jestem.

Katarzyna Szczepańska-Kowalczuk

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 39.9


1

Autor: Krzysztof Liedel

:

Cena:matura ustna angielski przydatne zwroty pdf, części mowy i zdania tabela, remigiusz mróz hashtag pdf, sprawdzian biologia, papuzińska joanna, dziedzictwo bournea, w ułamku sekundy alex kava, opóźniony rozwój mowy studium przypadku, wciaz cie widze, zarządzanie teoria i praktyka pdf, dziady cz 3 opracowanie, www.wydawnictwoamber.pl, podstawy elektrotechniki bolkowski pdf, amerykańska królowa, inwestycje jajuga pdf…