Analiza przypadków klinicznych w alergologii. Leczenie farmakologiczne w praktyce polskich lekarzy. Część II

Autor: Jerzy Kruszewski

Wysokospecjalistyczna publikacja uwzględniająca prawidłowe. zgodne z najnowszą wiedzą. sposoby diagnozowania. postępowania terapeutycznego i efekty leczenia 30 przypadków dotyczących m.in.: astmy. ostrego zespołu wieńcowego. anafilaksji. alergii wielopokarmowej. obrzęku. osutki polekowej czy ostrej uogólnionej osutki krostkowej. nietolerancji histaminy. AZS. FDEIA. pokrzywki. ANN z przerostem migdałka gardłowego czy wiosennych alergii oczu.

Przedstawione zostały nowe przykłady występowania schorzeń wraz z odpowiednim komentarzem specjalisty. Treść przygotowana przez zespół wybitnych specjalistów z myślą o alergologach. dermatologach. pediatrach i lekarzach medycyny ro

:

Cena:


ISBN

9788361710707: Wydawnictwo

Format

49.9: https://woblink.com/ebook/kto-sie-boi-karola-darwina-griet-vandermassen-135681u

Cena:


ISBN

9788324056019: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/manhattan-beach-jennifer-egan-133838u

Cena:


ISBN

9788395159732: Wydawnictwo

Format

60: https://woblink.com/ebook/odpowiedzialnosc-ksiegowego-krzysztof-janczukowicz-136144u

Cena:pakt ribbentrop beck pdf, dora kolorowanka, george hegel, opowieści z narnii ebook, gabriela zapolska książki, patologia sądowa, stanley milgram eksperyment, analizy medyczne, atmosfera miejsca, repetytorium chemia gimnazjum pdf, biała reduta tom 2, encyklopedia wiedzy o książce pdf, kapitał marki, jak przejąć kontrolę nad światem, wnuki, prace polonistyczne, kamila padlewska…