Inne sprawy

Autor: Michał Zioło

Kim jesteś?

Kim jesteś. że zajmujesz się mną?

Kim jesteś. żeby oddawać za mnie życie?!

Kim ja jestem. żeby być tak kochany?!

…I myślicie. że usłyszymy jakąkolwiek odpowiedź? Nie. nie usłyszymy. Jest najzupełniej zbędna. Fascynacja i zdziwienie Jezusem Chrystusem będą miały praktyczne znaczenie. Naprawdę będziemy inni!

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 19.99


Ukryty rękopis

Autor: Lauren Belfer

Pasjonująca opowieść o dwóch kobietach i tajemniczym arcydziele. które odmieni ich życie na zawsze

W zrujnowanych wojną Niemczech amerykański żołnierz Henry Sachs znajduje w opuszczonej rezydencji stary rękopis muzyczny. który chce wziąć na pamiątkę. Na jego drodze staje dziewczyna. którą oszołomiony mężczyzna zabija i ucieka.

Sześćdziesiąt lat później siostrzenica Henry’ego. Susanna Kessler stara się otrząsnąć po napadzie. który spotyka ją na ulicach Nowego Jorku. Niedługo potem jej ukochany wuj umiera. a kiedy Susanna porządkuje jego rzeczy. odkrywa tajemniczy rękopis. Kobieta postanawia dowiedzieć się. do kogo należał i zwrócić go prawowitemu właścicielowi.

Wkrótce Susanna wyruszy w podróż. dzięki której pozna prawdziwą historię własnej rodziny. Zanim to jed

19.9: https://woblink.com/ebook/reklama-tomasz-domanski-winston-fletcher-129400u

Cena:oppman, makroekonomia książka, autodeterminacja, witold wójtowicz, grażyna (poemat), slownik motywow literackich, przebudzenie zmarłego czasu, wysłannik, parapodatek, joe dispenza książki, wszyscy klamia, rynek finansowy i jego mechanizmy pdf, as as angielski ćwiczenia pdf, witold srokosz, dziady opracowanie cz 3, kultura austrii, jan grabowski czarna owieczka, postępowanie sądowoadministracyjne pdf…