ISBN

9788381680448: Wydawnictwo

Format

34.3: https://woblink.com/ebook/ukryte-przyczyny-refluksu-i-zgagi-aviv-jonathan-140720u

Cena:


Łączenie i podział spółek.

Autor: Grzegorz Ziółkowski

Publikacja omawia najważniejsze kwestie związane z łączeniem się i podziałem spółek. jakie uregulowano w Kodeksie spółek handlowych. w tym transgraniczne łączenie się spółek kapitałowych i spółki komandytowo-akcyjnej oraz proces łączenia się spółek z udziałem spółek osobowych.

Zagadnienia prawne. podatkowe i rachunkowe zostały zaprezentowane z uwzględnieniem odrębności:

● procesu łączenia się spółek kapitałowych przez inkorporację (przejęcie) bądź przez zawiązanie nowej spółki (fuzję);

● procesu łączenia się spółek z udziałem spółek osobowych;

● połączenia spółki kapitałowej ze spółką zagraniczną;

● połączenia spółki komandytowo-akcyjnej ze spółką zagraniczną;

● ró

https://woblink.com/ebook/import-towarow-jak-rozliczac-vat-od-towarow-sprowadzanych-spoza-ue-aneta-szwech-141155u: https://woblink.com/product-publication/download/141155/pdf

Cena:audiobooki erotyczne, pamięć absolutna. nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia, renesans filozofia, audiobook szatan z siódmej klasy pełna wersja za darmo, matematyka dla humanistów, kompendium wiedzy o żywności żywieniu i zdrowiu pdf, mechanika pdf, rodzina połanieckich, minecraft ziarna, opis podróży, jaśnie wielmożni panowie, pałac zdrady, adam przepiórkowski, detektyw pozytywka pdf, skrzydła nocy, maybe not pdf, bel studio, metoda vojty pdf…