ISBN

9788381373418: Wydawnictwo

Format

63.2: https://woblink.com/ebook/split-payment-w-sektorze-budzetowym-praca-zbiorowa-130031u

Cena:


Stara Flota. Tom 4. Niepodległość

Autor: Nick Webb

Trzydzieści lat po drugiej wojnie z Rojem w przestrzeń zdewastowanej Ziemi i jej kolonii wdarł się tajemniczy i potężny statek obcych. Pustoszył całe planety. rozbijał w pył księżyce. niszczył jednostki. Admirał Proctor. bohaterka ostatniego starcia w poprzedniej wojnie. została odwołana z emerytury. aby przejąć dowództwo nad najnowszym okrętem ludzkości.

OZF „Niepodległość” to ostatni bastion. jedyny okręt zdolny do obrony Ziemi. I chociaż z pozoru nie ma żadnych szans. jednak musi nas ocalić. mimo że wróg to nie tylko statek obcych. którego nie można powstrzymać. lecz także duch z przeszłości ludzi. który pragnie ich całkowitej zagłady. Jeżeli admirał Proctor i jej załoga poniosą porażkę. my także będziemy straceni. Na zawsze.

Wydawnictwo: Dr

Cena: 9.9


Opowieści z wielkiego lasu

Autor: Andrzej Zieliński

Dla wszystkich. którzy lubią bajki – zwłaszcza te. w których nieustannie do czytelnika puszczane jest oko.

Wszyscy znają bajkę o Czerwonym Kapturku. Królewnie Śnieżce. dziewczynce z zapałkami czy siedmiu krasnoludkach. Ale czy wiecie. że w zaczarowanym Wielkim Lesie czekają ich zupełnie nowe przygody? I nie tylko ich: nad Jeziorem Rusałek. Czarnym Potokiem i w Wilczym Borze aż roi się od ciekawych postaci. z których każda ma do opowiedzenia swoją historię.

Poznajcie zatem bardzo mądrego Starego Wilka i jego małżonkę. Pana Puchacza i Panią Sowę. odważne Lwiątko. uroczego Bobra i wielu. wielu innych. Wraz z nimi przeżyjecie niezwykłą podniebną podróż. weźmiecie udział w hucznym świętowaniu Bożego Narodzenia i dowiecie się. jak wygląda leśny karnawał.

28.35: https://woblink.com/ebook/rola-samorzadu-w-sferze-podnoszenia-konkurencyjnosci-regionow-w-polsce-i-niemczech-marta-balcerek-kosiarz-133387u

Cena:


ISBN

9788366134409: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/mr-president-katy-evans-133615u

Cena:


Hillary Clinton kariera polityczna

Autor: Longin Pastusiak

Niniejsza książka jest biografią Hillary Rodham Clinton. niezwykłej kobiety na amerykańskiej scenie politycznej. Żadna inna kobieta nie pełniła tylu poważnych funkcji społeczno-politycznych w Stanach Zjednoczonych co Hillary Clinton i żadna inna nie sięgnęła tak wysoko w realizacji swych ambicji politycznych. Już w szkole i na uczelni wyróżniała się zaangażowaniem społecznym i politycznym. Była Pierwszą Damą stanu Arkansas. godząc społeczną działalność z zawodową jako prawnik. Jako żona prezydenta Stanów Zjednoczonych nie ograniczała się do organizowania przyjęć w Białym Domu. ale wniosła wkład w udostępnienie służby zdrowia milionom Amerykanów. Uczestniczyła w wielu misjach dyplomatycznych za granicą. Jako senator

:

Cena:


The Wonderful Wizard of Oz

Autor: Lyman Frank Baum

Język angielski

Poziom B2

Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

CZYTAJ – SŁUCHAJ – ĆWICZ

CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści Wonderful Wizard of Oz przyswajasz nowe słówka. uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi. że nie będziesz mógł się oderwać od lektury. co zapewni regularność nauki.

Czytanie tekstów po angielsku to najlepsza metoda nauki angielskiego.

SŁUCHAJ – pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu Wonderful Wizard of Oz dostępne na <

24.9: https://woblink.com/ebook/fairy-tales-hans-christian-andersen-grzegorz-komerski-dariusz-jemielniak-marta-fihel-130058u

Cena: Grzegorz Komerski


Prawo i dama

Autor: Wilkie Collins

Powieść otwiera scena cichego ślubu w jednym z londyńskich kościołów. Bohaterami są młoda i piękna Valeria Brinton oraz szaleńczo w niej zakochany Eustace Woodville. Przez kilka pierwszych dni nic nie mąci szczęścia nowożeńców. Jednak wkrótce Valeria uświadamia sobie. że Eustace coś przed nią ukrywa. Dzięki przypadkowemu. jak się wydaje. spotkaniu z teściową. która od początku sprzeciwiała się ich małżeństwu. Valeria odkrywa. że jej mąż poślubił ją pod fałszywym nazwiskiem. Eustace ze wszystkich sił usiłuje ją odwieźć od poznania prawdy. ale Valeria nie ustępuje…

Wydawnictwo: MG

Cena: 39.9100 taktycznych zasad sprzedaży, tomasz kin bez przedawnienia, byłam służącą w arabskich pałacach audiobook, słownik pedagogiczny kupisiewicz pdf, jezus chrystus biografia, tyrmand zły, biblioteka analiz, matematyka dla ekonomistów pdf, łukasz wierzbicki afryka kazika, finanse międzynarodowe pdf, ewa pisula autyzm przyczyny symptomy terapia pdf, powstanie styczniowe pdf, rozwiązuj, szymon petlura, symbol konfucjanizmu, książki o schizofrenii, prawo konstytucyjne test, droga szamana etap 3 kiedy, statystyczny drogowskaz, apokryf skyrim, ebooki, psychologia kliniczna książki, politechnika warszawska wydawnictwo, ortografia.pl, lokatorka ekranizacja…