Klątwa Przeznaczenia

Autor: Sylwia Dubielecka

Arienne. młoda czarodziejka. szukając schronienia przed grożącym jej niebezpieczeństwem. postanawia zaufać Przeznaczeniu. Uzbrojona jedynie w magiczne umiejętności oraz kobiecą intuicję i spryt. przybywa do siedziby Związku – bractwa rządzonego twardą męską ręką. gdzie nie ma miejsca dla inteligentnych. uzdolnionych kobiet. takich jak ona. Zmuszona znosić liczne upokorzenia ze strony bezwstydnych Związkowców. Arienne wchodzi pod protektorat jednego z najsilniejszych i najgroźniejszych z nich. Nie spodziewa się jednak. że za sprawą intrygującego czarnowłosego mężczyzny cały jej plan się skomplikuje. zaś Los wyznaczy im wspólną misję.

Na pewno słyszeliście o „Grze o tron”. Albo o serialu „Wikingowie” lub o serii „Bractwo Czarnego Sztyletu” J.R. Ward. Je

:

Cena:


ISBN

9788365601438: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/anielskie-przeslania-maudy-fowler-gail-hunt-30446u

Cena: Gail Hunt


Longterm. Jak inwestować na giełdzie i osiągnąć zysk

Autor: Albert Rokicki

Nie jest to poradnik. z którego dowiesz się. jak w miesiąc zarobić milion na giełdzie.

Nie jest to podręcznik. w którym znajdziesz oderwaną od rzeczywistości teorię.

To książka. w której doświadczony inwestor podpowiada.

jak inwestując długoterminowo na giełdzie

możesz zabezpieczyć finansową przyszłość swoją i bliskich.

Przekleństwem giełdy jest to. że zdecydowana większość inwestorów chce w bardzo krótkim czasie osiągać ponadprzeciętne wyniki. Rozentuzjazmowany tłum kupuje akcje. tylko i wyłącznie z tego powodu. że zyskują na wartości. Skoro robi tak sąsiad. kolega z pracy. teść. a w dodatku przy każdej oka

:

Cena:


Skrywane pożądanie

Autor: Michelle Celmer

Paige. właścicielka znanej agencji PR. uważa. że przyjemności i interesów nie wolno łączyć. Złamała jednak tę zasadę. a na dodatek okazuje się. że zakochała się w oszuście. Ona jednak także ma dla niego niespodziankę…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Wystarczy jeden dotyk

Autor: Emily McKay

Matt nie może zapomnieć Claire. która dwanaście lat temu rzuciła go bez słowa. Postanawia zwabić ją do łóżka i zdobyć odpowiedzi na dręczące go pytania. Potem ją porzuci. Nie wie. że jeden dotyk tej kobiety rozpali w nim dawno zapomniane uczucie…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


:

:

Cena:pasywne zarabianie, chińskie anime, siła bez siłki pdf, królowa śniegu baśń, wypożyczalnia ebooków, sole schusslera, ekonomia miedzynarodowa, hanna bielecka, goodbye deponia poradnik, neofici polscy, choroby berberysów, renata dobrowolska kryczek, wynaleźć, psychiatria gałecki, etyka zawodu psychologa…