Dziecko z Kalkuty

Autor: Wanda Wajda

Scholka to imię niewidomego i autystycznego niemowlęcia z domu Matki Teresy w Kalkucie. Autorka. wówczas też niewidoma. wraz z polskimi zakonnicami zaopiekowała się dziewczynką. Pokonała wiele przeszkód. przywiozła ją do Polski i została jej adopcyjną mamą. Wtedy też w ich życiu zaczęły dziać się rzeczy trudne i wspaniałe.

Książka ta pokazuje krzepiącą drogę ku światłu. gdzie słabi potrafią robić rzeczy niezwykłe.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 24


ISBN

9788379769735: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/kuba-miami-szyndler-joanna-138185u

Cena:


ISBN

9788366099081: Wydawnictwo

Format

21.9: https://woblink.com/ebook/papiez-dyktator-marcantonio-colonna-138560u

Cena:wspołczuje, opieka nad wcześniakiem pdf, marketing i rynek pdf, planowanie marketingowe, uchodzcy w europie, ibuk.libra.pl, bezpieczenstwo miedzynarodowe, twoj typ pl, kamil miszewski, wygaśnięcie zobowiązania, siostra księżyca pdf, www 1939 com pl pdf, michorowski z powieści, rozpad zsrr mapa, suworow lodołamacz, franciszkanie średniowiecze, książki o czołgach, funkcje motywowania, ślepnąc od świateł pdf, kobieta w oknie mobi chomikuj, dziewczyna która igrała z ogniem pdf, modele rynku pracy…