https://woblink.com/product-publication/download/30294/epub

1:

:

Cena:


Święta w Kopenhadze

Autor: Maggie Cox

Gdy Ailsa poślubiła bogatego i przystojnego Jake’a Larsena. wydawało jej się. że będzie już zawsze szczęśliwa. Jednak wypadek i utrata dziecka wszystko zburzyły. Nie umieli poradzić sobie z rozpaczą i poczuciem winy i rozwiedli się. Teraz. po czterech latach. Jake i Ailsa spotykają się ponownie…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Replika

Autor: Lauren Oliver

DWIE DZIEWCZYNY

DWIE HISTORIE

JEDNA ZAPIERAJĄCA DECH W PIERSIACH POWIEŚĆ

GEMMA ma kompleksy. Od zawsze była chorowita i dużo czasu spędzała w szpitalach – nosi po tym pamiątkę w postaci blizny w okolicy serca. W szkole koleżanki jej dokuczają. chłopaki z klasy nie interesują się nią i nie ma przyjaciół.

Rodzice. chcąc wynagrodzić córce trudne dzieciństwo. trzymają ją pod kloszem. ale to nie wpływa dobrze na Gemmę. Gdy pojawia się okazja wyjazdu na wycieczkę na Florydę. dziewczyna postanawia wyrwać się ze swojej miejscowości i na chwilę zapomnieć o troskach. Niestety w ostatniej chwili rodzice zakazują jej wyjazdu. Gemma podsłuchuje ich rozmowę i dowiaduje się. że ma to związek z tajemniczą kliniką. znajdującą się na wyspie niedaleko miejsca. gdzie mi

Wydawnictwo: Silva Rerum

Cena: 21gramatyka opisowa języka angielskiego notatki, gdzieś indziej, agata borkowska, komunikacja międzykulturowa w biznesie, co ukrywa summer, ksiazki o gorach, przepowiednie krolowej saby, podstawy farmakologii pdf, metody badań pedagogicznych łobocki, transformacja gospodarki polski po 1989 roku prezentacja, pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne pdf, tygrysia gwiazda i sasza, język serbski dla początkujących pdf, uwikłani tom 3, kariera nikodema dyzmy książka, kim jest ten człowiek, genetyka sprawdzian pdf, władysław biały, krzyżówki dla dzieci 7-12 lat, królestwo kanciarzy pdf, danuta szaflarska biografia, magiczny królik, leder prześniona rewolucja, teoria koloru książka, ida fink drzazga pdf, najgrubsza książka, karafka la fontaine a…