Noc na zamku w Monte Cleure

Autor: Michelle Smart

Księżniczka Catalina de Monte Cleure przez całe życie robiła dokładnie to. czego od niej oczekiwano – przestrzegała etykiety i dbała o reputację. Aż do dnia. kiedy na przyjęciu poznała znanego architekta Nataniela Giraud. To miała być jedna noc. o której nikt się nigdy nie dowie. ponieważ księżniczka wkrótce poślubi szwedzkiego księcia. Natanielowi było to na rękę. bowiem w jego życiu nie było miejsca na związek. A jednak ta noc pokrzyżowała ich plany…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788301204297: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/demokracja-izraelska-lukasz-tomasz-sroka-krzysztof-chac

Cena:


ISBN

9788365648631: Wydawnictwo

Format

46: https://woblink.com/ebook/dozwolony-uzytek-przedmiotow-praw-pokrewnych-slawomir-tomczyk-140282u

Cena:


Wikingowie

Autor: Kim Hjardar

Od IX do XI wieku wikingowie dotarli do prawie wszystkich wybrzeży zachodniego świata. Stosując nowe techniki żeglarskie i zaskakujące strategie. uderzali znienacka. atakowali znacznymi siłami. a następnie wycofywali się ze zrabowanymi dobrami i jeńcami. Gdziekolwiek się pojawili. siali zniszczenie i zadawali ogromne cierpienia. lecz spotkanie przedstawicieli różnych kultur nieodwracalnie zmieniło zarówno społeczności europejskie. jak i nordyckie. Przedstawiona w książce krótka historia wikingów opowiada o ich najazdach. statkach. uzbrojeniu i niezwykłym stylu życia. 

Kim Hjardar – norweski historyk. który ukończył studia podyplomowe w Centrum Studiów Wikingów i Wczesnego Średniowiecza na Uniwersytecie w Oslo. Jest wykładowcą historii i nauk społecznych w Wyższej Szkole St. Hallvard

6.9: https://woblink.com/ebook/wierszydelka-do-serduszka-renata-grzeskowiak-140324u

Cena:


Celownik

Autor: Blaže Minevski

Narrator. jednocześnie główna postać utworu. snajper. reprezentant świata chrześcijańskiego. kieruje strzelbę w stronę swego celu – muzułmanki. która ze swojego punktu obserwacyjnego celuje z broni w jego stronę. Każde z nich może strzelić w ciągu sekundy. żadne nie wykonuje decydującego ruchu.

 Doruntina – jak nazywa swoją przeciwniczkę narrator. nawiązując do bałkańskiej legendy o miłości. która przezwycięża śmierć – staje się niemą słuchaczką opowieści o dzieciństwie i dojrzewaniu bohatera. jego studiach literackich. wątek ostatnich wojen domowych toczonych na Bałkanach przeplata się z osobistymi doświadczeniami i przeżyciami autora. Liczne nawiązania do bohaterów dzieł literatury światowej sprawiają. że przeszłość miesza się z teraźniejszością. fikcja z rzeczywistością.

Kon

24.9: https://woblink.com/ebook/zycie-pozapsychotropowe-karol-neubauer-141459u

Cena:badania jako podstawa projektowania user experience pdf, krzysztof skibski, ps wciąż cię kocham pdf, ostatni sprawiedliwy, święta miłości kochanej ojczyzny interpretacja, łukasz kwadrans, reklama jako tekst kultury, czek bez pokrycia, lucyfer pdf, szczypta nienawiści, gdansk przewodnik, wypracowanie katarynka, międzynarodowa ochrona praw człowieka, polityka zagraniczna polski, kardiologia interwencyjna…