Teatr pod Białym Latawcem

Autor: Ilona Gołębiewska

Nowa powieść bestsellerowej autorki!

Zuzanna Widawska. do niedawna dziennikarka największego dziennika w kraju. z dnia na dzień traci pracę. Przez kilka miesięcy tuła się po tanich hotelach i szuka zajęcia. aż trafia do redakcji pisma „Kobieta Taka jak Ty” i zamieszkuje w kamienicy na warszawskiej Woli. Szefowa z piekła rodem stawia przed nią wyzwanie. dzięki któremu odwiedza fundację. organizującą Festiwal Magicznych Nut dla osób z różnymi typami niepełnosprawności.

W wolskim teatrze poznaje Elenę Nilsen. aktorkę teatralną i filmową z czasów PRL-u. która dni sławy ma dawno za sobą. Teraz pracuje z dziećmi ze swojej kamienicy. angażując je w projekt organizowania „teatrów podwórkowych”. jest także wolontariuszką w Fundacji Złotych Serc. Zuza i Elena nie wied

:

Cena:


Jak rozliczać i dokumentować sprzedaż wysyłkową do innych krajów UE

Autor: Aneta Szwęch

Zakupy przez Internet stały się obecnie normą. Często towar jest wysyłany również za granicę do innych krajów UE. Gdy nabywca nie jest podatnikiem VAT. dostawę rozliczamy jako sprzedaż wysyłkową z kraju. Nie jest to WDT. Sposób jej rozliczenia zależy od wysokości obrotu do danego kraju. Ten sposób rozliczenia nie dotyczy sprzedaży poza UE. W publikacji przedstawiamy krok po kroku jak rozliczać sprzedaż konsumencką do innych krajów UE. tj.:

• kiedy sprzedaż wysyłkowa może być rozliczana w Polsce

• kto może wybrać rozliczenie za granicą

• jak dokumentować sprzedaż wysyłkową

• kiedy rozliczenie VAT za granicą jest obowiązkowe

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


Specustawa mieszkaniowa z wyjaśnieniem rządowym

Autor: praca zbiorowa

Jest to pierwsza dostępna na rynku publikacja zawierająca ostateczny tekst ustawy z 5 lipca 2018 r. o ułatwieniach w przygotowaniu i realizacji inwestycji mieszkaniowych oraz inwestycji towarzyszących z uzasadnieniem rządowym. Ustawa weszła w życie 22 sierpnia 2018 r.

Szczególnym walorem książki jest przejrzysta prezentacja poszczególnych zagadnień. Książka zawiera wyjaśnienia rządowe do poszczególnych przepisów. Każdy artykuł ustawy jest poprzedzony hasłem w klamrach opisującym jego treść. Dla Państwa wygody na końcu publikacji zamieszczono indeks rzeczowy ułatwiający odnalezienie konkretnych przepisów w nowej ustawie.

Dodatkowo publikacja została wzbogacona praktycznym komentarzem eksperckim. w którym omówione są przewidywane sk

79.2: https://woblink.com/ebook/dzialalnosc-spolki-z-o-o-w-uchwalach-wspolnikow-adam-sroga-137828u

Cena:


Praktyczny SQL

Autor: Anthony Debarros

Praktyczny SQL jest szybkim i prostym wprowadzeniem do programowania za pomocą SQL. Po zapoznaniu się z podstawami języka SQL i baz danych dowiesz się. jak korzystać z interfejsu pgAdmin i bazy danych PostgreSQL do definiowania. organizowania i analizowania zestawów danych ze świata rzeczywistego. takich jak statystyki kryminalne i dane demograficzne w USA.

Następnie nauczysz się. jak tworzyć bazy danych przy użyciu własnych danych. jak pisać zapytania do wykonywania obliczeń i jak radzić sobie z typowymi problemami podczas przetwarzania publicznych danych. W każdym rozdziale. za pomocą łatwych do wykonania ćwiczeń dowiesz się. jak zbudować potężne bazy danych i znaleźć sens w ich zestawach.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena:agnieszka krawczyk przyjaciele i rywale, fakt historyczny, cywilizacja komunizmu pdf, czasy gramatyczne angielski pdf, nie ma złej pogody na spacer, brygida helbig, bezpieczeństwo lotnicze, opowieści niesamowite edgar allan poe, szczelina karika, jozef flawiusz, prawo konstytucyjne banaszak pdf, slownik jezyka polskiego pdf, felicia zaginęła, syberyjski wiatr, kultura w biznesie, sławomir kursa, craig russel, rhys bowen, kandydatki na żonę, podstawy fizyki tom 1, dobry chlopak hokeisci pdf…