ISBN

9788363444082: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/reportaze-z-warszawskiego-getta-perec-opoczynski-125414u

Cena:


ISBN

9788379081165: Wydawnictwo

Format

34: https://woblink.com/ebook/fantazmatyczny-swiat-brunona-schulza-serge-fauchereau-125710u

Cena:


Ceny transferowe

Autor: Mariusz Makowski

Polityka cen transferowych zgodna z przepisami prawnymi ma olbrzymie znaczenie – zarówno dla organów podatkowych. jak i dla podatników.

Książka w praktyczny sposób przedstawia obowiązki nałożone na podmioty powiązane. a następnie „krok po kroku” opisuje tworzenie dokumentacji dla różnego rodzaju transakcji. Uwzględnia zmiany obowiązujące od 2018 r.. które dotyczą m.in.:

● podmiotów zobowiązanych do płacenia podatku od dochodów uzyskiwanych za pośrednictwem zagranicznych spółek kontrolowanych (CFC);

● podmiotów wchodzących w skład największych grup kapitałowych zobowiązanych do składania raportów CBC (country by country report);

● przesłanek wyłączenia z kosztów uzyskania przychodów części wydatków związanych z nabyciem usług czy świadczeń niema

20: https://woblink.com/ebook/zydow-lamiacych-prawo-nalezy-karac-smiercia-barbara-engelking-dariusz-libionka-125692u

Cena: Dariusz Libionka


ISBN

9788324050741: Wydawnictwo

Format

26.99: https://woblink.com/ebook/dziennik-lowcy-przygod-etiopia-szymon-radzimierski-125696u

Cena:


Pasma i smugi

Autor: Janusz Limon

„W promieniach słońca przesuwają się pasma i smugi naszego życia związane z cierpieniem. rozkoszą. rozpaczą. bólem. radością i lękiem – pomiędzy nimi przebiega smuga cienia śmierci. Zabłąkani na granicy między światłem i cieniem. To my”.

Janusz Limon spogląda na pasma i smugi ludzkiego życia za pomocą szkiełka i oka lekarza genetyka. ale i sercem humanisty.

Wydawnictwo: słowo/obraz terytoria

Cena: 25


Po wojnie. z pomocą bożą. już niebawem …

Autor: Kopel Piżyc

Za mną idzie młoda kobieta. Na plecach nosi tłumok. Niemiec z szatańskim uśmiechem podchodzi do niej. podnosi pejcz i wali w plecak. Rozlega się straszny krzyk ukrytego dziecka. Niemiec wyrywa kobiecie maleństwo i ciska je wraz z tłumokiem pod ścianę. Nieszczęsna chce iść za dzieckiem. Oprawca zatacza się wprost ze śmiechu. bawi go to. Uderzeniem kolby wpycha siną z rozpaczy kobietę z powrotem do szeregu”.

 z pamiętnika Mirki Piżyc

Na książkę składają się pisma ojca i córki: Kopla i Mirki Piżyców. którzy sporządzali swoje notatki po ucieczce z warszawskiego getta. w ukryciu po stronie aryjskiej. Kopel był syjonistą. działaczem społecznym. w getcie współorganizował szkolnictwo hebrajskie i chór d

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 19.9


Akademia Canterwood (Tom 19). Droga do sławy

Autor: Jessica Burkhart

19. tom serii hippicznej: AKADEMIA CANTERWOOD.

Przyjazd dawnej przyjaciółki powinien ucieszyć Lauren. ale Brielle coś ukrywa. Czy tajemnica położy się cieniem na ich przyjaźni? Na domiar złego w Canterwood pojawia się nowa konkurentka –mistrzyni juniorów ze Szwecji. Mimo niesprzyjających okoliczności Lauren usiłuje się skupić na zbliżających się zawodach i egzaminie do grupy zaawansowanej. Czy poradzi sobie z tak dużą/silną presją?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 20.12karina bonowicz, rachunkowość zarządcza pdf, książka podobna do 365 dni, podstawy badań społecznych babbie pdf, sztuka perswazji czyli język wpływu i manipulacji, libraibuk, dziura w gazecie, michał knauff, publio kod rabatowy, wykopaliska, układy fpga, niegrzeczny szef pdf, genialna przyjaciólka, dziewięć i pół tygodnia, hobbit mobi, zacznij od siebie, do widzenia do jutra online, iże ci nie odpuszczę, dobry wilk, dźwięk z horroru mp3, audiobook king, niewolnictwo w stanach…