Społeczno-ekonomiczne uwarunkowania rozwoju rodziny

Autor: Katarzyna Szczepańska-Woszczyna

Przedmiot refleksji naukowych jakim jest rodzina jest zdecydowanie multidyscyplinarny. Tej trwałej i mało podatnej na gwałtowne zmiany. a jednocześnie zmieniającej się podstawowej komórce życia społecznego. towarzyszą refleksje badawcze z zakresu: prawa. ekonomii. biologii. psychologii.

socjologii. pedagogiki. kultury. filozofii. demografii. urbanistyki. czy także kryminalistyki i patologii. Obecny kształt i sytuacja współczesnej rodziny w skali globalnej (świata

i jego regionów) – ze względu na różne środowisko geograficzne czy społeczno-kulturowe zawiera wiele cech wspólnych. zunifikowanych; z drugiej zaś. liczne znamiona rysujące odrębność typów rodzin. wzorców i modeli życia. róż

:

Cena:


Mechanik. Kulisy padoku F1 i tajemnice rywalizacji

Autor: Priestley Marc

Świat Formuły 1. jakiego jeszcze nie znałeś!

Ukryty stetoskop przykładany do maszyny tankującej. wojskowe systemy szyfrowania wprowadzone w obawie przed szpiegami czy kombinezony przygotowane przez Europejską Agencję Kosmiczną… Tam. gdzie o wyniku decydują ułamki sekund. każda nowinka może być na wagę złota.

Marc „Elvis” Priestley przez blisko dekadę pracował jako mechanik McLarena i był częścią wielkiego świata Formuły 1. Imprezował z Schumacherem. Räikkönenem i innymi kierowcami. Był naocznym świadkiem wojny między Hamiltonem i Alonso. Za swe wybryki kilka razy o mało nie wyleciał z pracy.

W wysokooktanowej atmosferze pasów startowych Formuły 1 reflektory najczęściej skierowane są na wielkie gwiazdy. A jednak. bez wiedzy technicznej. determinacji i obsesji w

:

Cena:


1

:

:

Cena:


ISBN

9788379769445: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/dziennik-przetrwania-zapiski-niedoskonalej-matki-malgorzata-mroczkowska-128120u

Cena:


Gdybyś znała Dar Boży. Nauka przyjmowania

Autor: Jacques Philippe

„O. gdybyś znała dar Boży”. mówi Jezus do Samarytanki w Ewangelii według św. Jana. Te słowa stają się punktem wyjścia dla Jacques’a Philippe’a. który namawia. byśmy odrzucili postawę narcystycznego skupienia na sobie i dążenia do doskonałości na rzecz pokornej ufności Bogu i Jego miłości do nas. „Bóg nie daje nam według naszych zasług. cnót. zalet. ale według nadziei. którą w Nim pokładamy. wedle ufności w Jego miłosierdzie”. Pozwólmy się więc prowadzić Duchowi Świętemu – w wierze. nadziei i miłości… Niech na tej drodze towarzyszą nam postacie. do których w swych rozważaniach odwołuje się także autor: św. Paweł z Tarsu. św. Teresa z Ávili. św. Jan od Krzyża. św. Teresa z Lisieux. św. Teresa Benedykta od Krzyża (Edyta Stein). św. Faustyna Kowalska. Etty Hillesum.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 31.99


https://woblink.com/product-publication/download/129204/epub

1:

:

Cena:pustynia i morze, wiedźmin audiobook, wyspy plugawe, piknik pod wiszącą skałą serial online, wyjść z szafy, automatyka podstawy, lady śpiewa bluesa, karty do nauki czytania pdf, jesteś miłością mojego życia, meghan march szczęście diabła pdf, ceber mafia, genetyka sprawdzian gimnazjum, inżynieria systemów i analiza systemowa, rozenfeld aleksander…