Pieśni Dawnej Jonki. Tom I

Autor: Michał Kamiński

Krwawe bitwy. rodowe intrygi i dworskie romanse.

Każdy mieszkaniec ludnego i potężnego Królestwa Jonki wie. że kiedy Pani Luna zasłania oblicze Wielkiego Sola i dochodzi do zaćmienia. to znak. że zdarzą się rzeczy wielkie. a urodzone w tym czasie dziecię wysokiego rodu czeka wielka przyszłość.

Wie o tym również ambitny. skoligacony z dworem hrabia Henryk z Lirwelii. Kiedy zostaje wezwany przez króla do udziału w wojnie. snuje swój własny plan. rozpoczynając grę o najwyższą stawkę. Będzie mógł liczyć na pomoc przyjaciół. ale czy to wystarczy. by pokonać dumnych baronów Jonki?

Tak rozpoczyna się polityczna intryga. dworski romans i rycerska przygoda. A wszystko to rozgrywa się w nowym. nieznanym świecie osadzonym w realiach doj

31.5: https://woblink.com/ebook/co-sie-stanie-z-ameryka-warakomska-dorota-126196u

Cena:


Jak wygrać każde negocjacje

Autor: Robert Mayer

Dobry negocjator to ktoś. kto potrafi rozwiązywać złożone problemy i osiągać twarde rezultaty. nie wytaczając ciężkiej artylerii. Robert Mayer sprawnie i z gracją wprowadzi cię na drogę dobrych negocjacji. Odkryje przed tobą potężne narzędzia negocjatora. korzystając z:

– najnowszej wiedzy w dziedzinach: psychologii. lingwistyki. adwokatury sądowej. sprzedaży i komunikacji.

– własnego doświadczenia w potyczkach z ponad dwustoma mistrzami negocjacji na całym świecie.

– historii spraw klientów. których reprezentował tysiące w trakcie swojej wieloletniej kariery prawniczej.

Robert Mayer podpowie ci. jakie taktyki się sprawdzają. a jakie nie. Z tej książki dowiesz się. co robić. gdy czujesz. że uderzasz głową w mur. gdy twoje propozycje są o

:

Cena:


Dzieła wszystkie. tom 2

Autor: Mistrz Eckhart

Drugi tom kazań jednego z największych i najbardziej kontrowersyjnych mistyków średniowiecza.

Bądzcie pewni. Bóg nie omieszka dać nam wszystkiego i gdyby nawet przysiągł coś innego. nie mógłby się powstrzymać od dawania nam.

Bóg jest we wszystkich rzeczach. A im bardziej jest w nich. tym bardziej poza nimi; im bardziej wewnątrz. tym bardziej na zewnątrz. a im bardziej na zewnątrz. tym bardziej wewnątrz.

Historia dzieł Mistrza Eckharta sama w sobie jest fascynująca. od jego wielkiego ucznia – XV-wiecznego mistyka Mikołaja z Kuzy począwszy. a na współczesnej kontynuacji edycji rozpoczętej przez Josefa Quinta (jego następcy to G. Steer i W. Klimank) skończywszy. Wydawnictwo W drodze nadając niniejszej edycji tytuł Dzieła wszystkie. odnosi tę formułę do dzieł wszystkich Mistrza Eckharta (dotąd odnalezionych i wydanych w Niemczech). które powstały w języku niemieckim (Spätmittelhochdeutsch). Oprócz tego istnieje cały zbiór dzieł łacińskich (Die latteinischen Werke. wyd. A. Zimmermann. L. Sturlese. t. 1-5).

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 39.99


Taniec w sprzężeniu nauk i technologii

Autor: Sandra Frydrysiak

Taniec jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się sztuk performatywnych. a taneczno-techno-naukowe asamblaże stanowią dyskursywne pole kultury wpływające na sposób myślenia o poznającym podmiocie. Głównym celem stojącym za książką jest zastanowienie się nad tym. jak taniec i przemiany w tańcu współczesnym (mającym swe źródła w tańcu postmodernistycznym. zapoczątkowanym w Stanach Zjednoczonych w latach 60. XX wieku) mogą być soczewką na patrzenie na kulturowe przekształcenia związane z poznawczo-perceptywnymi funkcjami organizmu ludzkiego. które zachodzą pod wpływem rozwiązań naukowych i technologicznych.

Wydawnictwo: Officyna

Cena: 34.9


ISBN

9788301200381: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/testowanie-oprogramowania-w-praktyce-adam-roman-karolina-zmitrowicz-126968u

Cena: Karolina Zmitrowicz


Przemienienie. Księga 1 Zakładnik obietnicy tom 1

Autor: Artur Wasążnik

Wszyscy obudzili się za późno z letargu. I wszyscy obrali zupełnie odmienne strategie na przetrwanie. A wszystkie te strategie były złe… ale oni brnęli w nie bez opamiętania. Wszyscy! I ginęli jedni po drugich. W osamotnieniu. Choć każdy z nich marzył o zjednoczeniu z pozostałymi.

W połowie dziesiątego wieku słowiańskie pogranicze Królestwa Niemiec nieustannie pogrążało się w chaosie. A miało być jeszcze gorzej. Kruszyły się kolejne filary starego świata Słowian połabskich. Gospodarka. handel. ustrój. religia. obyczaje. więzi plemienne i rodzinne… wszystko to rozpadało się na oczach przerażonych ludzi.

W akcie rozpaczliwej niezgody na taki stan rzeczy co jakiś czas płonęły wsie kolonistów niemieck

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 29


Japanese Supply Chains in Europe. Management and Development

Autor: Anna Baraniecka

This book is an attempt at broadening the knowledge on the operation of Japanese enterprises in

Europe from the point of view of a harmonious cooperation with the surrounding environment and a

possibility to transfer Japanese supply chain management methods to countries at different stages of

social and economic development. Therefore. Great Britain was selected for comparative study. which

used to be the original direction of foreign expansion of Japanese corporations in Europe. and Poland.

where Japanese companies started to operate a few years after the transformation of political system

in the second half of the 90s in the last century. The authors und

26.4: https://woblink.com/ebook/czlowiek-media-edukacja-janusz-morbitzer-danuta-moranska-emilia-musial-127058u

Cena: Danuta Morańskapapież leon 13, sitwa paulina świst pdf, przygody tomka sawyera audiobook, czy czas leczy rany, kosmetologia pielęgnacyjna, niebieska porcelana, einstein bóg a nauka, zrozumieć zbrodnię, szatan z siodmej klasy audiobook, na szczycie pdf, cross pdf, icewind dale 2 poradnik, popularnonaukowa, prawo konstytucyjne w pigułce, dywizjon 303 ebook…