Uśmiech losu

Autor: Amy Andrews

Trinity jest pozbawiona środków do życia. wychowuje ciężko chorego synka. Kiedy Reid. bogaty lekarz. proponuje jej mieszkanie i wysokie wynagrodzenie za opiekę nad jego dziadkiem. Trinity ma wrażenie. że wygrała los na loterii. Odkrywa jednak. że przebywanie pod jednym dachem z atrakcyjnym pracodawcą naraża ją na pokusy. którym nie zawsze potrafi się oprzeć. Postanawia jak najszybciej się wyprowadzić. Ale Reid zrobi wszystko. aby ją zatrzymać…

 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788395303029: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/wielkie-nadzieje-wydanie-dwujezyczne-charles-dickens-139624u

Cena:


ISBN

9788395303036: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/dziewczynka-z-zapalkami-wydanie-dwujezyczne-na-boze-narodzenie-hans-christian-andersen-139860u

Cena:


David Copperfield. WYDANIE DWUJĘZYCZNE polsko-angielskie

Autor: Charles Dickens

David Copperfield autorstwa słynnego Charlesa Dickensa to wielowątkowa powieść obyczajowa. opowiadająca losy wrażliwego dziecka. a potem dorastającego młodzieńca. Dickens z typową dla siebie przenikliwością obnaża problemy społeczne XIX-wiecznej Anglii. wprowadza do swojej historii niesamowicie barwnych bohaterów. wzrusza i skłania do refleksji. To z pewnością jedno z najważniejszych dzieł tego angielskiego pisarza. w którym zawarł wiele wątków autobiograficznych. co sam niejednokrotnie podkreślał.

 

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Przygotowaliśmy także wiele innych pub

:

Cena:


Urzędnik

Autor: Michorzewski Sławek

Brawurowo napisana komedia kryminalna. Marian Sopel. jest typowym przedstawicielem bezkarnej kasty urzędników kontroli skarbowej. który wychodząc do pracy idzie tam tylko po to żeby komuś zrobić i zdeptać jego poukładane życie. Wszystko jednak ma swój początek i koniec… a koniec bywa równie zabawny co żałosny.

Seria nieprzewidywalnych zdarzeń. którą zapoczątkowała kolejna rutynowa kontrola. uruchamia gonitwę karkołomnych zbiegów okoliczności. które to odkrywają prawdziwe oblicze tego na wskroś złego człowieka.

(…)

– Dziewięćdziesiąt osiem złotych proszszszę. Razem z winem policzyłam – powiedziała. wkładając do siatki zakupy Sopla.

Sopel podał banknot stuzłotowy. poczekał cierpliwie na resztę. Otrzymane dwa złote spokojnie włożył do portfela. Poczekał jeszcze

11.5: https://woblink.com/ebook/angielski-dla-dzieci-dziadek-do-orzechow-wydane-dwujezyczne-pieknie-ilustrowane-e-t-a-hoffmann-140285u

Cena:


Zakochani do szaleństwa

Autor: Eloisa James

Lord Alaric Wilde. syn księcia Lindow. jest najbardziej znanym mężczyzną Anglii. podziwianym z powodu mrożących krew w żyłach przygód i zawadiackiej urody. Wracając do kraju po latach egzotycznych podróży. nie miał pojęcia. jak jest sławny. dopóki na spotkanie nie wybiegł mu tłum rozentuzjazmowanych wielbicielek. Alaric chroni się w zamku swego ojca. Lecz właśnie w chwili. gdy uświadamia sobie. że cieszy się nie tyle sławą. co złą sławą. poznaje tu Willę Ffynche – pannę niezwykle śmiałą i niezwykle tajemniczą.
Jedyną kobietę. na której jego renoma nie robi wrażenia.
Jedyną. która nie chce mieć z nim nic wspólnego.
Jedyną. którą on chciałby mieć tylko dla siebie…

Wydawnictwo: Amber

Cena: 34.8


ISBN

9788373779921: Wydawnictwo

Format

34.3: https://woblink.com/ebook/cialo-to-umysl-jak-spoleczenstwo-uczy-dlugowiecznosci-i-dlaczego-zdrowie-jest-dziedziczne-martinez-mario-139908u

Cena:uzdatnianie wody pdf, tokimeki pdf, metoda case study w pielęgniarstwie pdf, ksiazka kucharska pdf, anatomia zbrodni, prawo rzeczowe pdf, trzy siostry czechowa, ilona topa, marek żmigrodzki, kodowanie a szyfrowanie, poczucie sensu życia, biblioteka ebook, cztery pory roku stephen king, glennon doyle, córki latarnika, valter longo dieta, reduplikacja, assassin odyssey poradnik, piotr grzebyk, lisza, granica epoka…