Zaklinacz dusz. Przeprowadzanie w zaświaty

Autor: Janczarska Izabela

Autorka. niczym Melinda Gordon. główna bohaterka serialu „Zaklinacz dusz”. pomaga zabłąkanym duszom przejść na Drugą Stronę. Jest przekonana. że dusza człowieka wciąż na nowo się odradza. Daje im szansę na kolejne wcielenie i dalszy rozwój – przedstawia swoje prawdziwe doświadczenia z przeprowadzania dusz. które nie odeszły i pozostawiły niedokończone sprawy. Starają się je wykonać. nie zdając sobie sprawy z tego. że ich możliwości działania na ziemi już minęły. I wtedy zdarzają się „dziwne” rzeczy. które trudno wytłumaczyć. Może i Ty odczuwałeś czyjąś obecność. choć w pobliżu nikogo nie było. Po lekturze tej książki. będziesz wiedział do kogo zwrócić się o pomoc lub jak sam możesz pomóc zbłąkanym duszom. Wszyscy powinniśmy mieć szansę os

19.9: https://woblink.com/ebook/czy-twoje-dziecko-ma-zdrowy-kregoslup-bezpieczne-cwiczenia-do-stosowania-w-domu-drobner-zdzislaw-136258u

Cena:


Jedyny podręcznik sprzedaży jakiego potrzebujesz

Autor: Anthony Iannarino

Wbrew temu. co twierdzą ludzie. którzy osiągają słabe wyniki. sukces w sprzedaży nie jest wynikiem pomyślnych okoliczności. Można go osiągnąć bez względu na rynek. produkt. firmę czy konkurencję. Wszystko zależy od człowieka – od sprzedawcy.

Niniejsza książka nie przypomina żadnego innego podręcznika sprzedaży.

NIE jest oparta na wynikach szeroko zakrojonych. kosztownych badań przeprowadzonych przez globalną firmę doradczą.

NIE jest poświęcona procedurom i metodologiom sprzedaży. mimo że pozycje zawierające informacje o nich są niezwykle przydatne.

NIE opisuje też doświadczeń i przygód autora w świecie sprzedaży (choć znajdziesz na jej kartach kilka krótkich anegdot).

Jest w niej jednak mowa o TOBIE – o sposobie

:

Cena:matka wie najlepiej, cross sylvia day, agata matuszewska, fantomowe cialo krola, piotr brzeziński, organizacja systemów produkcyjnych, my ibuk libra, płomień i krzyż tom 2, cechy osobowości, krzyżówki dla dzieci z obrazkami, numerologia wróżebna, zbrodnia i, notatki samobojcy, dziewczyny seksi, fizjologia wysiłku i treningu fizycznego, dyslalia wieloraka złożona, grzech. gordian. tom 1 pdf, english for beauty therapists pdf, dr piotr tworek, wołyń bez litości, zakonnice odchodzą po cichu pdf, treny kochanowskiego opracowanie, karol wasilewski, przestepstwa seksualne…