Zdrowe przetwory

Autor: Jolanta Naklicka – Kleser

Ciesz się pysznymi smakami przez cały rok.

Zdrowe przetwory to niemal 80 przepisów na wyjątkowe przetwory – nie tylko pyszne. ale i zdrowe. W książce znajdziesz przepisy na tradycyjne przetwory – zarówno słodkie jak i wytrawne. w nowej. zdrowej odsłonie. a także autorskie receptury na wyjątkowe przysmaki. które wzbogacą Twoją spiżarnię i stół. m.in. ekspresowy dżem truskawkowy z chia. pesto z czosnku niedźwiedziego lub chutney z jabłek z czerwonym pieprzem i rozmarynem. Oprócz tego – garść przepisów na oliwy smakowe. octy owocowe oraz naturalne ekstrakty.

Pasteryzacja. kiszenie. marynowanie. fermentacja – oto techniki. które pozwolą Ci zamknąć w słoikach i butelkach smaki. którymi zachwycisz swoich bliskich.

Zapraszam Was w sentymentalną podróż do

9.9: https://woblink.com/ebook/jakie-zmiany-w-funkcjonowaniu-zwiazkow-zawodowych-beda-obowiazywac-od-1-stycznia-2019-r-ewa-podgorska-rakiel-130037u

Cena:


ISBN

9788366134485: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/soulless-t-m-frazier-133377u

Cena:


Zdrowe przetwory

Autor: Jolanta Naklicka – Kleser

Ciesz się pysznymi smakami przez cały rok.

Zdrowe przetwory to niemal 80 przepisów na wyjątkowe przetwory – nie tylko pyszne. ale i zdrowe. W książce znajdziesz przepisy na tradycyjne przetwory – zarówno słodkie jak i wytrawne. w nowej. zdrowej odsłonie. a także autorskie receptury na wyjątkowe przysmaki. które wzbogacą Twoją spiżarnię i stół. m.in. ekspresowy dżem truskawkowy z chia. pesto z czosnku niedźwiedziego lub chutney z jabłek z czerwonym pieprzem i rozmarynem. Oprócz tego – garść przepisów na oliwy smakowe. octy owocowe oraz naturalne ekstrakty.

Pasteryzacja. kiszenie. marynowanie. fermentacja – oto techniki. które pozwolą Ci zamknąć w słoikach i butelkach smaki. którymi zachwycisz swoich bliskich.

Zapraszam Was w sentymentalną podróż do

9.9: https://woblink.com/ebook/jakie-zmiany-w-funkcjonowaniu-zwiazkow-zawodowych-beda-obowiazywac-od-1-stycznia-2019-r-ewa-podgorska-rakiel-130037u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/134480/pdf

1:

:

Cena:


Etyka pracy a mobbing w ujęciu filozofii moralnej i psychologii

Autor: Magdalena Najda

Zasadniczym celem niniejszej pracy jest etyczna analiza zjawiska mobbingu z wykorzystaniem ustaleń psychologicznych. Mobbing można ujmować na wiele sposobów: jako patologię relacji między jednostkami. jako patologię zarządzania. jako znak czasów. w których osobisty sukces i wyścig po wygodne życie stały się najważniejszymi celami. kosztem takich wartości jak troska i odpowiedzialność za drugiego człowieka. W mojej pracy staram się umieścić mobbing w perspektywie etycznej. która pozwala zrozumieć to zjawisko przede wszystkim jako źródło zła moralnego. Celem moim jest wieloaspektowe pokazanie moralnego zła mobbingu. w ramach perspektywy integrującej wyniki badań psychologicznych z rezultatami dociekań etycznych. /ze Wstępu/

W: https://woblink.com/ebook/czarna-wrona-j-l-weil-133422u

Cena:


Perspektywy rozwoju polskiej polityki społecznej – doświadczenia i wyzwania

Autor: Barbara Szatur-Jaworska

W czterdziestoleciu działalności Instytutu Polityki Społecznej zainteresowania badawcze jego pracowników w pewnych dziedzinach były niezmienne. a w innych ulegały zmianom. Od początku przedmiotem naszych badań były polityka zatrudnienia i społeczny ustrój pracy. zabezpieczenie społeczne. polityka rodzinna. rozwój i postęp społeczny. międzynarodowe aspekty polityki społecznej. Z biegiem czasu – wraz z powiększaniem się zespołu pracowników oraz pojawianiem się nowych problemów społecznych i nowych wyzwań – tematyka analiz prowadzonych w Instytucie rozszerzała się. a także zmieniały się pytania badawcze dotyczące dawnych przedmiotów badań. Polityki szczegółowe. którym obecnie poświęcają uwag

28.35: https://woblink.com/ebook/polityka-wladz-partyjnych-i-panstwowych-wobec-ludowego-wojska-polskiego-w-latach-1949-1956-jan-sobiech-133406u

Cena:


Lusterko. ramię. kierunkowskaz

Autor: Dorthe Nors

Sonja jest gotowa zacząć wszystko od nowa. Właśnie przekroczyła czterdziestkę. a szwedzkie kryminały. które tłumaczy. zupełnie przestały ją interesować. Póki co regularnie odwiedza masażystkę. próbuje odnowić relacje z siostrą i nareszcie zdobyć prawo jazdy. Apodyktyczny instruktor sprawia jednak. że zmiana biegów staje się wyzwaniem przekraczającym możliwości Sonji. Na dodatek uporczywe zawroty głowy powracają w najmniej odpowiednich momentach…

Wiele lat temu Sonja marzyła. by sielskie krajobrazy rodzinnej Jutlandii zobaczyć już tylko we wstecznym lusterku. Teraz. kiedy samotnie kroczy kopenhaskimi ulicami. odkrywa w sobie tęsknotę za obrazami z dzieciństwa: łabędziami krzykliwymi. bezkresnym niebem i polami żyta. Ale w jaki sposób można powrócić do miejsca. którego już nawet się nie rozpoznaje? I czy tak naprawdę chodzi o powrót. czy o ucieczkę?

Lusterko. ramię. sygnał to cierpki i błyskotliwy portret kobiety wyruszającej w podróż. choć nie ma wokół absolutnie nikogo. kto mógłby wskazać kierunek.

Dorthe Nors – duńska pisarka. studiowała literaturę i historię sztuki. zanim zaczęła publikować książki pod własnym nazwiskiem. tłumaczyła szwedzkie kryminały. Jest autorką 8 książek. za najnowszą. Lusterko. ramię. sygnał. została nominowana do prestiżowej Man Booker International Prize.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 25.99piotr milik, temple grandin książki, cel taktyczny, wiersze wandy chotomskiej pdf, hedy lamarr dzieci, po prostu mnie przytul, besala, watch dogs 2 unikatowe pojazdy, rozwój biologiczny, zwiadowcy klan czerwonego lisa, pwn kontakt, anna zielak, sprawdzian z polskiego klasa 2, krzyżówka z przymrużeniem oka nr 51/2017, miłość warta wszystkiego, inca garcilaso de la vega, próba życia figaro…