Metodyka nauczania języka niemieckiego

Autor: Zofia Chłopek

Praktyczny i interaktywny podręcznik przygotowujący do nauczania języka niemieckiego. Niezbędnik dla początkujących nauczycieli oraz studentów germanistyki lub lingwistyki

stosowanej. do wykorzystania na ćwiczeniach z metodyki. Główną ideą książki jest zgromadzenie w jednym miejscu wiadomości na temat najważniejszych problemów. z którymi styka się nauczyciel. Publikacja łączy rozmaite perspektywy metodologiczne

i dyscyplinarne: językoznawczą. psychologiczną. dydaktyki i komunikacji. przyswajania języka.

Książka zawiera podstawowe informacje z zakresu glottodydaktyki. ale też skupia się na indywidualnych doświadczeniach zdobytych w trakcie uczenia się i nauczania języków obcych. Prezen

https://woblink.com/product-publication/download/135655/epub: 1

Cena:


Magiczna Biblioteka Bibbi Bokken

Autor: Jostein Gaarder

Książki to przygoda!

Nils mieszka w Oslo. Berit w Fjaerland na zachodzie Norwegii. Piszą do siebie listy w książce. którą wysyłają pocztą. Pewnego dnia Berit widzi. jak tajemniczej damie wypada z torebki list. Czyta go ukradkiem. Jest w nim mowa o książce. która ukaże się dopiero w przyszłym roku.

Kto napisał ten niezwykły list? Czy można trzymać w ręku książkę. która dopiero zostanie wydana? I kim jest Bibi Bokken? Dlaczego w jej domu nie ma książek. chociaż wiadomo. że je zbiera?

Nils i Berit szukają nie tylko tajemniczej książki. ale także magicznej biblioteki. Poszukiwania zaprowadzą Nilsa i Berit w świat książek. który narodził się przed kilkoma tysiącami lat. kiedy wymyślono pierwsze litery.

Książka to magiczny świat. pełen malutkich znaków. które potrafią ożywić zmarłych. a żywym zapewnić życie wieczne. To niepojęte. fantastyczne i ‚magiczne’. że dwadzieścia sześć liter w alfabecie da się złożyć na tyle sposobów. że zapełnią długie półki z książkami i zabiorą nas w świat. który nigdy się nie kończy. Wciąż rośnie i rozszerza się. dopóki na tej ziemi istnieć będą ludzie. Popatrzyłem na ściany. przez moment wydawało mi się. że wszystkie książki spoglądają na mnie. jak gdyby były żywe. i wołają:

– Chodź do nas. nie bój się. chodź!

Nagle poczułem ogromny głód. ale nie chciało mi się jeść. Poczułem głód wszystkich tych słów ukrytych na półkach.

-fragment

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99


:

:

Cena:


9788373779136

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

EPUB.MOBI

https://woblink.com/ebook/uwolnij-sie-od-cierpienia-vanzant-iyanla-135737u: https://woblink.com/product-publication/download/135737/epub

Cena:zagrożenia cyberprzestrzeni, kuracja witaminą d3 w wysokich dawkach, gazety online za darmo, piotr stalmaszczyk, elektroenergetyczna automatyka zabezpieczeniowa pdf, sapiens od zwierząt do bogów mobi, kolorowanka jesień, wyrażenia algebraiczne klasa 6 zadania pdf, matematyka gimnazjum powtórzenie pdf, audiobooki za darmo online, opowiesci niesamowite, iris grace, caroline eriksson, diagnostyka obrazowa pruszyński pdf, suworow kontrola, 7 dzielnica paryża…