The Call II

Autor: Peadar Ó Guilín

JESTEŚ ZDRAJCĄ CZY BOHATEREM? 

Nadchodzi prawdziwa Inwazja! Ważą się losy Nessy i całej Irlandii. Nikt nie przypuszczał. że po Wezwaniu przyjdzie im się zmierzyć z o wiele poważniejszym zagrożeniem.

Zegar się zatrzymał. by wygrać z Sídhe nie wystarczą już 24 godziny…

 

Po przeżyciu wielu niebezpieczeństw. Nessa i Anto mogą w końcu zacząć marzyć o wspólnym. szczęśliwym życiu. Spokój nie trwa jednak długo. Przerażający atak na ich szkołę daje początek polowaniu na zdrajców. którzy przeżyli Wezwanie. Wina Nessy jest oczywista. nikt nie wątpi. że spiskowała z wrogiem. Za karę dziewczyna zostaje odesłana do koszmarnej Szaroziemi. Ma tam spędzić resztę swojego życia w otoczeniu Sídhe. którzy zaplanowali już dla niej coś specjalnego.

Wydawnict: https://woblink.com/ebook/dalekie-pawilony-tom-1-mary-margaret-kaye-125410u

Cena:


Poszukiwana. poszukiwany. Poradnik dla singli

Autor: Henry Cloud

Poszukiwana. poszukiwany nie jest kolejną abstrakcyjną paplaniną na temat związków i pogoni za miłością. ale jest bardzo wciągającą i mądrą pozycją zawierającą instrukcje. które pomagają poznać siebie i właściwie pokierować swoim życiem „miłosnym”. „W umawianiu się na randki. podobnie jak w innych dziedzinach życia. nie chodzi po prostu o »trudny rynek«. Nie jest to głównie sprawa liczby i dostępności mężczyzn i kobiet do wzięcia. To w dużo większym stopniu sprawa twojej dostępności i tego. czy jesteś otwarty na tworzenie związku. Taki jest mój punkt widzenia i tego się trzymam. Moją misją w tej książce jest pomóc ci w odzyskaniu zdrowia i otwartości w tej dziedzinie życia. tak że będziesz w stanie nie tylko znaleźć kogoś. z kim się umówisz na randkę. ale i będzie to ktoś wart podjęcia z nim wspólnego życia”.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 30.99


30.5

https://woblink.com/ebook/na-szlaku-trumien-peter-may-126059u: https://woblink.com/product-publication/download/126059/epub

:

Cena:czambory herb, książka nela mała reporterka, przewodnik po berlinie pdf, małgorzata manelska, inwestuj we własny dług, wojciech chmielarz farma lalek, blady król, mali bogowie 2, pani einstein chomikuj, rozmówki polsko rosyjskie pdf, minecraft poradniki, olga tokarczuk audiobook, jacek santorski książki, okoliczności wyłączające bezprawność, rodzina połanieckich online 04, leszek patrzałek, wirusologia, nora katarzyna puzyńska, nowak metodologia badań społecznych pdf, trzecia część 365 dni, książki weterynaryjne pdf, harlan coben w glebi lasu, karuzela z idolami…