Wierszydełka do serduszka

Autor: Renata Grześkowiak (Renezja)

Czy to będzie przyjecie urodzinowe u Hipopotama. czy też zajrzymy do podziemnego miasta pod ogrodem. wszędzie spotkamy przyjaciół.

Chcesz latać? Lataj! Chcesz pływać w ponczu? Wskakuj!

W świecie wyobraźni wszystko jest możliwe. wystarczy tylko przekroczyć próg. Za nim roztacza się kraina pełna ciekawostek. które zainteresują i wprawią w dobry nastrój każde dziecko. Razem można wiele zdziałać. bawmy się więc z dziećmi i z nimi przeżywajmy przygody.

„Wierszydełka do serduszka” to zbiór wierszy. czasem nawet z morałem. Wszystkie pełne ciepła i łatwe do przyswojenia. a nawet nauczenia się na pamięć. To wspaniały materiał na przedszkolne/wczesnoszkolne przeds

27: https://woblink.com/ebook/od-czego-zaczac-trening-arkadiusz-szuba-140322u

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 140927

https://woblink.com/ebook/kiedy-odchodza-bliscy-ks-leszek-smolinski-140927u

:

Cena:stres okiełznany, wysoko w trawie, doliński dariusz, ed mcdonald, inteligencja historia, lowca nastolatek, gra o tron ebook za darmo, rzeźnia nr 5 pdf, sennik trening, agnieszka jucewicz czując, zbrodni i kara audiobook, chemia leków pdf, bariery osób niepełnosprawnych pdf, dar morza, historia anglii pdf, proba sil, myśmy, mark wolynn, rhys synowie zemsty pdf, książki w pdf, atwood opowieść podręcznej, remigiusz mróz cykl chyłka…