Wydawnictwo

INFOR: Format

30019

https://woblink.com/product-publication/download/30019/pdf: 1

Cena:


ISBN

9788328707290: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/milczenie-jest-srebrem-ryszard-cwirlej-30453u

Cena:


Milczenie czasu

Autor: Ragnar Jónasson

Prawdy nie pogrzebie czas. Ani zbrodnia…

Siglufjörður – mroczne miasteczko na krańcu Islandii. Tu nikt nie ufa nikomu. a samotność przytłacza jak arktyczna noc.
Ari Thór. młody policjant. niedoszły ksiądz z bolesną przeszłością. musi tu walczyć ze zbrodnią równie często. jak z samym sobą…
A teraz Siglufjörður zaatakował zabójczy wirus. Jest odcięte od świata kwarantanną. Ludzie zamknęli się w domach. na pustych. zalanych deszczem ulicach wyje wiatr. Ari Thór jest sam wobec niepokojącej tajemnicy:
Pewien mężczyzna przyniósł mu starą rodzinną fotografię. Chciał się dowiedzieć. kim jest jedyna nieznajoma postać. Ari Thór musi wydostać się z miasta. by odkryć. co stało się pół wieku temu nad odludnym fiordem. w odosobnionym domu. gdzie mieszkały

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


ISBN

9788365456816: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/tam-gdzie-urodzil-sie-orfeusz-albena-grabowska-30152u

Cena:


Dylematy tłumacza

Autor: Łukasz Zarzycki

Autor zajmuje się teorią i praktyką przekładu medycznego. Rozważa takie kwestie jak: Aspekty kulturowe w tłumaczeniu medycznym. Terminologia medyczna. Terminy angielskie. Terminologia grecka i łacińska. Nazwy organizacji oraz zawodów w kontekście pracy tłumacza. W publikacji można znaleźć też wiele przykładów i porad praktycznych.

Wydawnictwo: Silva Rerum

Cena: 21


Gucci. W imię mojego ojca

Autor: Patricia Gucci

Porywająca opowieść rodzinna i historia nigdy wcześniej nie opisanego romansu. koncentrujące się na osobie Aldo Gucciego – człowieka odpowiedzialnego za przekształcenie legendarnego domu mody w potęgę. jaką znamy – opisana przez jego córkę.

 

Narodziny Patricii Gucci utrzymywano w ścisłej tajemnicy: wiadomość o istnieniu nieślubnego dziecka mogłaby pogrążyć jej ojca. Aldo. Początek lat sześćdziesiątych XX wieku to okres największej świetności Gucci – ulubionej marki zarówno arystokratów jak i hollywoodzkich gwiazd – ale i czasy. kiedy w świetle włoskiego prawa posiadanie nieślubnych dzieci było nielegalne. Aldo nie mógł pozwolić sobie na publiczny skandal. ale też nie potrafił wyrzec się uczuć. które żywił dla matki Patricii. Bruny. byłej pracownicy swojego rzymskiego bu

:

Cena:


ISBN

9788364094460: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/kompania-sloni-vicki-constantine-croke-30702u

Cena:


ŚWIADCZENIE USŁUG Kiedy miejsce położenia nieruchomości wyznacza miejsce świadczenia usług

Autor: Tomasz Krywan

Miejsce położenia nieruchomości wyznacza miejsce świadczenia usług. a tym samym miejsce ich opodatkowania w przypadku usług związanych z nieruchomościami. Ustalenie tego w praktyce sprawia wiele problemów. Dlatego ustawodawca unijny postanowił doprecyzować te regulacje. Z dniem 1 stycznia 2017 r. dodany został art. 31a do rozporządzenia 282/2011. Zmianie tej towarzyszyło określenie przykładowych katalogów usług związanych z nieruchomościami oraz usług. które usługami związanymi z nieruchomościami nie są. Katalog ten jest znacznie szerszy niż ten wynikający z ustawy o VAT. Rozporządzenie unijne obowiązują wprost również polskich podatników.

Publikacja omawia nowe zasady

Wydawnic:

Cena:czarny mag pierwszy rok pdf, materiałoznawstwo książka, przedmiot badań pilch, dmowski i piłsudski, oczy wilka alicja sinicka chomikuj, spóźnieni kochankowie książka, kodeks drogowy 2020 pdf, lee child czas przeszły pdf, paweł maj, bez pożegnania (harlan coben), agnieszka sowińska, zarządzanie jakością książki, systemy motywacyjne pdf, nauka rysowania książka pdf, kłamca papież sztuk, encyklopedia pwn książka pdf, szadź książka, rzeka kłamstw online, analiza filmu, książka harem…