ISBN

9788380755826: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/tylko-morze-zapamieta-monika-a-oleksa-136504u

Cena:


ISBN

9788364278549: Wydawnictwo

Format

19.1: https://woblink.com/ebook/schudnij-z-przyjemnoscia-podrecznik-radosnego-odchudzania-stolarz-aneta-136861u

Cena:


Blisko mnie

Autor: Amanda Reynolds

Nie może sobie przypomnieć. dlaczego boi się własnego męża

Po nieszczęśliwym upadku ze schodów Jo Hardings budzi się w szpitalu. Okazuje się. że cierpi na częściową amnezję i nie pamięta wydarzeń z ostatniego roku.

Chociaż mąż i dzieci zapewniają Jo. że wszystko jest w porządku. kobieta zaczyna wątpić w oficjalną wersję zdarzeń. Wydaje się. że wszyscy skrywają przed nią mroczne tajemnice.

Kiedy Jo łączy ze sobą wydarzenia z ostatnich dwunastu miesięcy. jest już pewna. że rodzina chce. aby nigdy nie odzyskała pamięci. Czy to możliwe. że zrobiła coś złego? Czy nie była tak dobrą żoną i matką. jak chciałaby wierzyć?

__

‚Blisko mnie to porywający dramat psychologiczny pod wieloma względami: o rodzicu starającym sobie poradzić z opuszczonym gniaz

39.3: https://woblink.com/ebook/niebezpieczne-zboza-grozny-gluten-bozena-przyjemska-136865u

Cena:


ISBN

9788395303067: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/angielski-dla-dzieci-dziadek-do-orzechow-wydane-dwujezyczne-pieknie-ilustrowane-e-t-a-hoffmann-140285u

Cena:


ISBN

9788365778710: Wydawnictwo

Format

22.5: https://woblink.com/ebook/k

Cena:


Ludzie. ludzie… 2

Autor: Ewa Woydyłło

Możesz jednocześnie lubić siebie i zmieniać się na lepsze!

W poprzedniej książce zatytułowanej Ludzie. ludzie… Ewa Woydyłło pokazywała nam lustro. w którym mogliśmy się przejrzeć – z uśmiechem. zawstydzeniem. satysfakcją lub złością. Ceniona terapeutka błyskotliwie i zwięźle przedstawiała portrety różnych typów ludzi w oparciu o jedną dominującą cechę. na przykład kłótliwych. perfekcjonistów czy malkontentów.

Po świetnym przyjęciu tej książki i wielu rozmowach z czytelnikami Ewa Woydyłło postanowiła kontynuować temat. opierając się na własnych obserwacjach i ogromnym doświadczeniu terapeutycznym. Znów możemy rozpoznawać siebie lub innych w trzynastu nowych opowieściach cenionej psycholog. W galerii Ewy Woydyłło tym razem pojawiają się między innymi nieśmiali. genialni. bałaganiarze i przesądni. Autorka skłania nas do jeszcze głębszej refleksji nad tym. kim jesteśmy. Przyjrzyjmy się sobie i zacznijmy dobre cechy pielęgnować. a złych powoli się wyzbywać.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 23.9


Na weekend czy na zawsze?

Autor: Sue MacKay

Rodzice Kelli marzą. by została żoną pewnego miłego i dobrze ustawionego prawnika. Wbrew jej woli ma on towarzyszyć jej na zbliżającym sięślubie brata. Na szczęście przełożony Kelli. doktor Mac Taylor. proponuje. że pojedzie z nią na ślub jako jej narzeczony. Między obojgiem od pewnego czasu iskrzy. Podczas trwającej trzy dni uroczystości na pięknej nowozelandzkiej wyspie Mac i Kelli przeżywają szalony romans. Kelli zakochuje się w Macu. ma wrażenie. że on dla niej także stracił głowę. Ale po powrocie do Auckland Mac zachowuje się tak. jakby nic się nie wydarzyło…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99anthem poradnik, tomasz lem, latarnik gwo, biografie kobiet, fotogrametria pdf, piliniusz, nana (powieść), powstanie wielkopolskie książka, raport pileckiego pdf, pokaż mi marcel moss, arabski syn ebook, pamiętnik z powstania warszawskiego tekst, poradnictwo psychologiczne czabała pdf, kazimierz wolny, arabski syn ebook, best seler, książki o aspergerze, humory z zeszytów szkolnych, inhibitory angiotensyny, katarzyna rożek, ukryte terapie ksiazka, 100 lat samotności pdf, bohaterowie zaczarowanej zagrody, oto kasia, trucicielka królowej…