Pokonaj cienie przeszłości

Autor: Sokołowska Kazimiera

Czy marzysz co rano o tym. żeby dzień skończył się jak najszybciej? 

Wydaje Ci się. że wszyscy wokół są wrogo nastawieni do Ciebie? Czujesz. że nic nie sprawia Ci radości? Czy wiesz. że mogą to być objawy depresji? Niewykluczone. że jest ona spowodowana także trudnymi przeżyciami z dzieciństwa. które rzutują na Twoje dzisiejsze życie.

Podobnie czuła się autorka. Pokazała jednak. że hartem ducha i konsekwencją jesteśmy w stanie pokonać wszystkie problemy wynikające być może z traumatycznej przeszłości. W tej książce udokumentowała zapis przemiany z osoby wiecznie nieszczęśliwej i pełnej frustracji. w człowieka

cieszącego się każdą chwilą. Możesz zaobserwować stopniowy postęp w walce z depresją i nerwicą. jaki Kazimiera Sokołowska doświad

29.2: https://woblink.com/ebook/magia-zwiazkow-czelej-anna-136268u

Cena:


ISBN

9788380874121: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/zmien-perspektywe-i-otworz-sie-na-innych–137440u

Cena:


Hajmdal. Tom 2. Księżyce Monarchy

Autor: Dariusz Domagalski

Nadzieja prysła. Rozleciała się w pył wraz ze zniszczoną planetą Aquaris. na której znajdowała się siedziba Federacji Terrańskiej. Po bitwie w systemie Epsilon Eridani „Hajmdal” kieruje się ku rubieżom Galaktyki. Ucieka przed swoim przeznaczeniem. Ucieka przed pościgiem wrogów. którzy pragną zagłady ludzkości. Cel podróży zna jedynie dowódca okrętu – admirał Nathaniel Kashtaritu. Dokąd zmierza? Czy prowadzi załogę ku zagładzie. czy ku zwycięstwu?

Uszkodzony drednot nie jest w stanie przeciwstawić się flotom nieprzyjaciela. Ponadto brakuje wody. żywności i paliwa. Konieczne staje się uzupełnienie zapasów. Wybawieniem może okazać się Monarcha – olbrzymia gazowa planeta w układzie Zeta Monocerotis. wokół której krąży ponad siedemdziesiąt księżyców.

N

0: https://woblink.com/ebook/fantastycznie-nieobliczalni-jakub-malecki-jakub-cwiek-aneta-jadowska-jacek-lukawski-tomasz-marchewka-piotr-gorski-karolina-fedyk-marta-malinowska-aleksandra-radlak-magdalena-swierczek-grybos-137555u

Cena: Jakub Ćwiekslady na piasku, a nie mówiłem, do czytania pdf, baśniobór smocza straż 2, niedomoga hormonalna, o obrotach, jacek janowski, dolina niesamowitosci, gdyby ocean nosił twoje imię, cultural appropriation po polsku, zagrożenia 21 wieku, złączeni pokusą pdf doci, abram hoffer, stephen e ambrose, historia mody książka, słówka do matury z angielskiego pdf, griffin zarządzanie, masa o procesie polskiej mafii chomikuj, bohdan arct książki, zadania z treścią klasa 2 podstawowa do wydrukowania, technologie informatyczne w logistyce, tajemniczy ogrod audiobook…