Jak opodatkować VAT i udokumentować sprzedaż towarów w zestawach

Autor: Aneta Szwęch

Sprzedaż towarów w zestawach jest w ostatnim czasie szczególnie kontrolowana przez organy podatkowe. Ich zdaniem w tym przypadku często występuje nadużycie prawa. czyli takie kształtowanie polityki cenowej zestawu. aby zapłacić jak najmniej podatku VAT. Takie postępowanie jest negowane przez organy podatkowe i sądy. Przedstawiamy aktualne stanowisko organów podatkowych. jak należy opodatkować VAT zestawy z którym nie zawsze można się zgodzić. W publikacji znajdziemy informację. jak ustalić podstawę opodatkowania. jak dokumentować sprzedaż zestawów oraz kiedy dodatkowy towar można potraktować jako rabat towarowy.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


ISBN

9788381191630: Wydawnictwo

Format

11.9: https://woblink.com/ebook/wichrowe-opowiesci-barbara-wrzesinska-magdalena-wrzesinska-133846u

Cena: Magdalena Wrzesińska


ISBN

9788365973672: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/czyste-mieso-shapiro-paul-129904u

Cena:origami dla dzieci krok po kroku, goodbye deponia poradnik, socjologia mediów, skyrim wybredny ropuch, inni ludzie masłowska, podstawy fizyki halliday tom 3 pdf, angielski dla wiecznie początkujących pdf, karolina wilczyńska rok na kwiatowej, narcyza żmichowska poganka, audiobook wiedźmin, chylka ekstradycja, osho ksiazki, stanisław patek, encyklopedia gender, ibook libra, teksty kultury, phrasal verbs lista pdf…