https://woblink.com/product-publication/download/125687/epub

1: Autor

Autor

Rywka Schenker:

Cena:


Wydawnictwo

MUZA SA: Format

125701

https://woblink.com/product-publication/download/125701/epub: 1

Cena:


Prawo przedsiębiorców. Przewodnik po zmianach przepisów

Autor: Dominik Majewski

Prezentujemy Państwu jedyną na rynku publikację. w której przedstawiono szczegółowe porównanie przepisów ustawy z 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej z nowymi przepisami. tworzącymi łącznie tzw. Konstytucję Biznesu. które są zawarte w:

● ustawie z 6 marca 2018 r. – Prawo przedsiębiorców;

● ustawie z 6 marca 2018 r. o zasadach uczestnictwa przedsiębiorców zagranicznych i innych osób zagranicznych w obrocie gospodarczym na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;

● ustawie z 6 marca 2018 r. o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej i Punkcie Informacji dla Przedsiębiorcy;

● ustawie z 6 marca 2018 r. o Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Przygotowaliśmy ją z myślą o

:

Cena:


Szpitalik w dżungli

Autor: Dianne Drake

Doktor Juliette Allen zrezygnowała z luksusowego życia u boku ojca w Indianapolis. znalazła pracę w stolicy Kostaryki. a weekendy spędzała jako wolontariuszka w szpitaliku w kostarykańskiej dżungli. Kierował nim Damien Caldwell. niegdyś chirurg w szpitalu klinicznym w Seattle. Juliette zastanawia się. dlaczego lekarz. który miał do dyspozycji sprzęt najwyższej klasy. zaszył się w prymitywnej. odległej od świata placówce. On z kolei usiłuje dociec. dlaczego piękna kobieta z bogatego domu ciężko pracuje w dżungli. Coraz bardziej go to intryguje. nie może doczekać się jej kolejnego przyjazdu…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Chłopak taki jak ty

Autor: Ginger Scott

Dzień. w którym powinna zginąć. był tym samym dniem. w którym rozpadła się jej rodzina. a Josselyn Winters przestała być miłą dziewczynką z sąsiedztwa. organizującą wyścigi dla wszystkich dzieci. Tego samego dnia zniknął też Christopher. chłopiec. który uratował jej życie.

Osiem lat po dniu. który pogrzebał jej dzieciństwo. Joss spotyka nowego ucznia swojej szkoły. Chociaż Wes na pierwszy rzut oka wydaje się kimś obcym. to dziewczyna nie może oprzeć się wrażeniu. że zna go doskonale. Przyciąga ich do siebie jakaś siła. jakby dzielili tragiczne wspomnienie. Dlaczego więc chłopak przedstawia się innym imieniem. skoro na Joss spoglądają oczy Christophera? Czy bohater z jej dzieciństwa wrócił. aby uratować ją po raz drugi?

Joss tylko przy nim czuje się jak tamta mała

1:

Cena:chaos zmysłów pdf, fraszki i treny kochanowskiego, muzyka duszy, wstrzyknięcia śródskórne, niegrzeczny szef whitney g pdf, słownik motywów literackich, nauka hiszpańskiego pdf, arystofanes żaby, nie-miejsce, ładny dom wnętrza, skrzydła nocy, mapy mentalne, spętani przeznaczeniem chomikuj, nieodnaleziona opinie, skala inteligencji wechslera dla dzieci (wisc-r) w praktyce psychologicznej, michał dąbrowski transgresja…