ISBN

9788375619522: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/nowoczesna-korespondencja-biznesowa-po-niemiecku-agnieszka-drummer-richard-boehnke-128521u

Cena: Richard Boehnke


Rozprzestrzenialne media

Autor: Henry Jenkins

„Co się nie rozprzestrzenia – umiera” – tak ideę rozprzestrzenialnych mediów ujmują autorzy książki. Szukając odpowiedzi na pytanie. jak funkcjonują media. Henry Jenkins. Sam Ford i Joshua Green mówią o dzisiejszych możliwościach rozpowszechniania idei oraz o tym. jak wpływa to na życie społeczno-kulturowe. biznes. politykę. a także na nasze codzienne funkcjonowanie. Odwołując się do licznych przykładów. autorzy badają. jakie cechy informacji sprawiają. że ludzie chcą ją rozprzestrzeniać. jaką ma to dla nich wartość. a także co sprawia. że po udostępnione treści sięgają inni.

Rozprzestrzenialne media to lektura obowiązkowa nie tylko dla medioznawców i kulturoznawców ale także dla praktyków zatrudnionych w mediach. marketingu i przemyśle teleinformatycznym oraz

9.9: https://woblink.com/ebook/roboty-i-prace-jozef-ignacy-kraszewski-128916u

Cena:


ISBN

9788381373470: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/jakie-zmiany-w-funkcjonowaniu-zwiazkow-zawodowych-beda-obowiazywac-od-1-stycznia-2019-r-ewa-podgorska-rakiel-130037u

Cena:


Szatan i Judasz: U stóp puebla. Tom 8

Autor: Karol May

Szatan i Judasz: U stóp puebla. Tom 8

„Szatan i Judasz” to 11-tomowy cykl przygodowy autorstwa Karola Maya. twórcy słynnego Winnetou. Indiański wódz pojawia się.by wraz z innymi znanymi bohaterami wspólnie odbyć niebezpieczną podróż pełną ekscytujących przygód.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Zielnik klasztorny

Autor: Anna Paczuska

Przez wieki klasztory były miejscem. w którym gromadzono wiedzę na temat ziół i metod leczenia nimi. Wielu zakonników i wiele zakonnic poświęciło życie na opracowywanie nowych receptur. odkrywanie właściwości roślin i leczenie chorych. Bez ich doświadczenia i ogromnej pracy nie mielibyśmy dziś pojęcia. jakimi skarbami obdarzyła nas natura.

Książka zawiera:

Dokładny opis 45 roślin zielnych uprawianych w przyklasztornych ogródkach wraz z informacją. jak je zbierać. suszyć i przechowywać.

Dane dotyczące właściwości leczniczych poszczególnych roślin.

Najsłynniejsze przepisy na klasztorne nalewki. napary. okłady. kąpiele. wina. soki. maści. syropy i olejki lecznicze.

Ciekawostki na temat historii ziół. nazewnictwa roślin i tradycyjnych metod leczenia.

Informacje

:

Cena:mariusz zielke, do gazu borowski, jod leczy pdf chomikuj, pypeć na języku, czując agnieszka jucewicz, marzenie senne krzyżówka, współczesne społeczeństwo polskie pdf, rachel mwanza, zasada wyłączności, syn osamy bin ladena, mądrość i cuda świata roślin, zakazana ella fields pdf, ginekologia pdf, la venda opowiadania…