Jeźdźcy

Autor: Jilly Cooper

Gorący i pełny humoru romans w świecie wyższych sfer

Jake’a Lovella. pod którego magicznym dotykiem miękną najtrudniejsze konie i kobiety. napędza do działania nienawiść do atrakcyjnego ulubieńca tłumów. arystokraty Ruperta Campbell-Blacka. Dwaj rywale podbierają sobie konie. wypijają morze alkoholu w kolejnych stolicach Europy. a ich wrogość w końcu z całą siłą wybucha na olimpiadzie w Los Angeles. co przynosi przerażające skutki. . . Jedna z najbardziej popularnych książek obyczajowych w historii Wielkiej Brytanii. Jeźdźcy ukazują kulisy świata zawodów jeździeckich – sportu. w którym dzielne konie zbliżają się do ludzi. zaś ludzie zachowują się jak zwierzęta.

„Zabawna i szalona. Wszystkie moje rówieśniczki przyznają. że pod urokiem Ruperta Campbell-Blacka niemal zapomniały o innych mężczyznach. . .’.

Jojo Moyes

„Jilly Cooper to najzabawniejsza i najbardziej dowcipna autorka. Bohaterka to źródło natchnienia i legenda dla połowy mojego pokolenia pisarek (tych zabawnych)’.

Jenny Colgan

„Jilly Cooper pisze w sposób zabawny. dowcipny. mądry. przenikliwy. jej książki to doskonała rozrywka. jednocześnie celebrująca najciekawsze cechy brytyjskości ‚.

Helen Fielding

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 41


Rymowane krzyżówki dla dzieci

Autor: Katarzyna Michalec

Zbiór 71 krzyżówek. do których polecenia napisane są w formie rymowanki. W drugiej części stopień trudności jest większy. gdyż zadaniem dziecka jest dokończenie zdania takim rymem. aby pasował do krzyżówki. Takie zgadywanki można także przeprowadzać w formie zabawy z większą grupą dzieci w szkole lub przedszkolu.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


Zakochany bez pamięci

Autor: Natalie Anderson

Znany biznesmen Tomas Gallo uległ wypadkowi. w którym stracił pamięć. Nie mogąc się pogodzić ze swoim stanem. izoluje się od ludzi i wyprowadza na angielską prowincję. Zatroskany o Tomasa przyjaciel wysyła do niego Zarę Falconer. by przez jakiś czas się nim opiekowała. Tomas nie chce przyjąć pomocy Zary. Nie wie. że ona ma wobec niego dług wdzięczności i na pewno nie opuści go w potrzebie…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788365778758: Wydawnictwo

Format

21.75: https://woblink.com/ebook/flu-game-wojciech-kleczar-135839u

Cena:śpiewnik religijny chwyty pdf, piotr masiukiewicz, stefan żeromski rozdziobią nas kruki wrony, przepowiednie królowej saby a kościół, smocza straż tom 3, ryszard mastalski, chłopcy z placu broni ebook, scrum pdf, w stronę swanna streszczenie, rytm życia, katarzyna dudka, jama sienkiewicza, arabska wiosna skutki, spirydion prawdzicki, finanse owsiak, z pełną mocą i skutkiem, erotyczne audiobooki, litery drukowane i pisane, w co grają ludzie ebook, wioletta brzezińska, zakochany w heloizie, ginekologia i położnictwo pdf, edyp drzewo genealogiczne, powtórzenie do egzaminu gimnazjalnego przyrodnicze pdf, tylko nie mów nikomu do pobrania, mózg odporny na stres, audiobooki.pl, nowela henryka sienkiewicza krzyżówka, transport i spedycja pdf, rzeka genów…