Paryż

Autor: Edward Rutherfurd

NAPISANA Z ROZMACHEM POWIEŚĆ O MAGICZNYM MIEŚCIE!

Poruszająca powieść o Paryżu. w której zostały przedstawione dzieje czterech rodów. Ich losy splatają się na przestrzeni wieków poprzez zakazane związki. małżeństwa z rozsądku. pragnienie zemsty i śmiertelnie niebezpieczne tajemnice.

Historia miasta ożywa na stronach powieści poprzez intrygi. wojny. sztukę i chwałę jego mieszkańców. Edward Rutherfurd ukazuje Paryż tak. jak tylko on potrafi: opowiadając o dwóch tysiącach lat miłości. codzienności i dramatów ludzi. którzy zmienili niewielką osadę handlową na błotnistym brzegu Sekwany w uwielbiane miasto całego świata.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 49.99


Pomsta – opowieść z dziejów miasta Tarnowa

Autor: Krystian Janik

Pierwszego kwietnia 1700 roku dochodzi w Tarnowie do przeraźliwego mordu. Znalezione na cmentarzu ciało jest nagie i pokryte błotem. a pośrodku piersi tkwi narzędzie zbrodni – odlany w żelazie namogilny krucyfiks. Miejscowy medyk twierdzi. że zbrodni nie mógł dokonać człowiek. Dochodzi do kolejnych mordów.

Miasto wrze. Morderca. nazwany Krzyżowcem. porusza się niewidzialnie i bezszelestnie. Niczym upiór pojawia się i znika. Mieszkańców paraliżuje strach. Do prowadzących śledztwo dołącza Bartosz Sędowicz. który twierdzi. że nie wytropi Krzyżowca bez cofnięcia się w przeszłość. Czasu jest niewiele. a instynkt podpowiada mu. że to dopiero początek makabrycznych mordów…

Kryminały noir. kryminały retro. a co powiecie na kryminał sta

24: https://woblink.com/ebook/dylemat-oliwii-black-barbara-taraszkiewicz-140287u

Cena:talizman stephen king, kooperatyzm, emerytalna katastrofa, uległość houellebecq pdf, żelazny kruk, metal gear solid 2 pc, archiwistyka podręcznik pdf, późny kapitalizm, biblioteka on line, elaine coffman, inbuk libra, księga judaizmu, magdalena siwiec, uczeń skrytobójcy pdf, grzegorczykowa wstęp do językoznawstwa…