2017. Antologia współczesnych polskich opowiadań

Autor: Praca zbiorowa

Zaletą niniejszego tomu jest różnorodność. każdy czytelnik znajdzie w nim coś dla siebie i przy okazji zobaczy. jakimi tematami żyje współczesna proza polska. Są tu: samotność człowieka. ból egzystencjalny. skomplikowane relacje damsko-męskie i sfera seksualna. oniryczność. wielkomiejskie lęki. historia. krytyka kapitalizmu. przerażenie śmiercią oraz niełatwe koligacje rodzinne z nieśmiertelnym wątkiem surowego ojca. Teksty były pisane specjalnie do tej antologii. warto więc spojrzeć na zawarte w tomie opowiadania jako na jedną całość. a być może wtedy w umyśle czytelnika powstanie obszerna powieść zatytułowana ‚2017’.

Damian Romaniak

Wydawnictwo: Forma

Cena: 34.5


https://woblink.com/product-publication/download/31969/pdf

1:

:

Cena:dam wszystkim, czas rozliczen, zawód policjanta, pieśń o cnocie, psychologia zdrowia pdf, a co jeśli, stefan wiechecki książki, adam kay bedzie bolalo, stanisław lem cyberiada, jagiellonowie dynastia, klechdy polskie, opowiem ci o zbrodni 2, unified protector, libra ibuk, kolejne 365 dni online, proces pielęgnowania dziecka z chorobą nowotworową chomikuj…