Oszołomieni pożądaniem

Autor: Jules Bennett

„Eve miała wszystkie cechy doskonałej kochanki. Była ambitna. jeśli chodzi o karierę. więc nie zabierała mu całego czasu. Była namiętna i stanowiła dla niego wyzwanie. W łóżku i poza łóżkiem. Nigdy się nie przejmował. kiedy kobiety nie odpowiadały na jego telefony. choć należało to do rzadkości. Z Eve było inaczej. Nie zamierzał pozwolić jej odejść…”.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Peryferyjczyk

Autor: Marcin Kołodziejczyk

45 reporterskich kawałków – tragedie. kryminały. komedie. zaangażowańce społeczne. Wyłania się z nich kolorowy i awanturniczy obrazek naszego nieprzewidywalnego kraju z punktu widzenia bohaterów tkwiących na obrzeżach nie tylko w sensie geograficznym. ale również mentalnym.

Jest temat; jazda. pociąg przed świtem. kawa. bohater płacze. samochód. polna droga.podsłuchanie. błoto podwórka. miasteczko nocą. pijaństwo. hotel. kanapka z dworca.kawa. wino. czyjeś życie do opowiedzenia. wiele żyć. człowiek sam się nadał paczką.kocie łby. śmietniki. jazda. temat. samochód. bułka z dyskontu. bezsenność. widzenie z osadzonym. bohaterowie. hotel. kryminał. kobieta umarła i ożyła. jazda. pijaństwo. kawa. psy gonią dziennikarzy na wsiach. w hotelu łóżko za małe. jazz. wziąć coś na sen. awanturka.sa

:

Cena:


Podstawowe czynności medyczne i pielęgnacyjne

Autor: Elżbieta Krajewska-Kułak

Podręcznik „Podstawowe czynności medyczne i pielęgnacyjne” prezentuje aktualną wiedzę medyczną z zakresu opieki nad pacjentem. Uwzględniono w nim zasady i techniki wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych. diagnostycznych i leczniczych na różnych oddziałach szpitalnych.

Książka napisana jest w sposób przystępny. zawiera zabiegi i procedury wykonywania zadań opiekuńczych poparte zdjęciami najtrudniejszych elementów danej czynności. co ułatwi przyswojenie materiału.

Publikacja adresowana jest do studentów pielęgniarstwa. położnictwa. ratownictwa medycznego i fizjoterapii. Będzie również przydatna dla pielęgniarek oraz innych pracowników medycznych uzupełniających wiedzę i umiejętności w ramach kształce

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 41.6


Pierścienie historyczne polskie

Autor: Franciszek Jaworski

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. Od serdecznego palca nerw prosto idzie do serca… a na serdecznym palcu pierścionek. Znak. symbol. wiara. nadzieja. miłość. talizman. wszystkie moce tajemne na pierściennej obrączce zatliły z prawieku i tędy ich droga do serca najbliższa i tędy czas spływa władnący i wielkie. dożywotnie ślubowanie… Serdeczny palec spowije nić złota. a jej siła to obręcz nierozerwalna. to kajdan ponure pobrzękiwanie i gloria ludzkiego szczęścia…” W niniejszej publikacji autor wymienia i opisuje. uzupełniając je rysunkami. pamiątkowe pierścienie polskie. które ustanawiano jako nagrodę. pamiątkę lub wyróżnienie w czasach konfederacji ba

5: https://woblink.com/ebook/zarzuty-poganskie-przeciwko-chrystianizmowi-apologia-wiary-w-pierwszych-wiekach-j-scheiwiller-32276u

Cena:


Inwentaryzacja w jednostkach sektora finansów publicznych

Autor: Izabela Motowilczuk

Każda jednostka należąca do sektora finansów publicznych musi przeprowadzić okresową inwentaryzację wszystkich składników majątkowych.

Zaniechanie przeprowadzenia lub rozliczenia inwentaryzacji albo przeprowadzenie lub rozliczenie inwentaryzacji w sposób niezgodny z przepisami ustawy o rachunkowości jest naruszeniem dyscypliny finansów publicznych.

W publikacji na licznych przykładach podano wskazówki prawidłowego przeprowadzenia inwentaryzacji (obowiązkowych i doraźnych) – od zaplanowania. przez prowadzenie. po rozliczenie i zakończenie. Wskazano rozwiązania praktycznych problemów przeprowadzania inwentaryzacji za pomocą technik informatycznych. ze szczególnym uwzględnieniem technik przeprowadzania spisów z natury przy wykorzystaniu sczytywania danych zawa

24: https://woblink.com/ebook/gastronautka-roza-wigeland-32444u

Cena:na pograniczu chemii i biologii, jacek tacik wiek, brejdygant rysa, kate walker, opowieści z narnii 6, bajki o życiu, królowa karaibów, problematyka ten obcy, ekstradycja mróz pdf, louisa may, gta 5 mapa, poradnik inżyniera spawalnictwo, dariusz parzelski, andrzej goworski…