Smak szczęścia

Autor: Klaudia Kopiasz

WCIGAJCA OPOWIEŚĆ O SILE PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI Mia wraca do zdrowia i znów może cieszyć się każdym dniem. Kiedy dowiaduje się. że zawdzięcza to Williamowi. chce się z nim spotkać. Przyjeżdża do Londynu. gdzie widzi Williama z inną kobietą. Rozczarowana dziewczyna wraca do Bostonu i postanawia zacząć wspólne życie z Aaronem. ?Czy William będzie chciał odzyskać miłość Mii? ?Czy ?przypadkowe? spotkanie we włoskiej winnicy będzie okazją do wyjaśnienia nieporozumień? ?Czy magia Zakynthos wciąż działa?

Wydawnictwo: Pascal

Cena: 31.5


ISBN

9788380170827: Wydawnictwo

Format

26.78: https://woblink.com/ebook/czas-internacjonalizacji-wyzwania-dla-polskich-uczelni-marek-zimnak-bianka-siwinska-128049u

Cena: Bianka Siwińska


1

:

:

Cena:


ISBN

9788379769636: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/pokuszenie-piotr-bojarski-127289u

Cena:


Wszystkie dobre rzeczy

Autor: Fisher Clare

Dwudziestojednoletnia Beth jest w więzieniu. Zrobiła coś tak złego. że nie zasługuje na to. by jeszcze kiedykolwiek poczuć się dobrze.

Jednak jej terapeutka. Erika. nie zamierza spisywać Beth na straty. Prosi dziewczynę o sporządzenie listy wszystkich dobrych rzeczy w jej życiu. Skazana zaczyna odtwarzać swoją historię. począwszy od wspólnego milczenia z Przybranym Tatą Nr 1. przez flirtowanie w kinie w środy z Orange. aż po moment. kiedy pierwszy raz poczuła zapach główki swojego dziecka. Ale pod koniec historii Beth musi skonfrontować się z tą złą rzeczą. którą zrobiła…

Jaka prawda kryje się za zbrodnią. której się dopuściła? I czy każdy. nawet najbardziej zły człowiek. zasługuje na szansę. by się zmienić?

– Mam wypisać dobre rzeczy. które mnie w życiu spotkały?

– Tak.

– A co. jak… nie uda mi się nic wymyślić?

Jeżeli nigdy nie widzieliście smutnego uśmiechu. to powinniście zobaczyć uśmiech Eriki w tamtym momencie.

– Uda ci się.

(fragment)

Clare Fisher urodziła się w Londynie w 1987 roku. Ukończyła studia magisterskie z Creative and Life Writing w Goldsmiths College na Uniwersytecie Londyńskim i obecnie pracuje w księgarni w Leeds. Jest wnikliwą obserwatorką. a inspirację do powieści czerpie z długoletniego zainteresowania tematem wykluczenia społecznego i sposobu. w jaki dotyka ono wrażliwe kobiety. Wszystkie dobre rzeczy to jej pierwsza powieść.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 30.99


Sytuacja procesowa uczestników postępowania karnego po 1 lipca 2015 roku

Autor: Teresa Gardocka

Opracowanie stanowi wieloautorską monografię poświęconą sytuacji procesowej wybranych uczestników procesu karnego. w jego nowym kształcie normatywnym wynikającym z nowelizacji Kodeksu postępowania karnego ustawami z dnia 27 września 2013 i 20 lutego 2015 r. Zasadniczym i wspólnym akcentem wszystkich tekstów jest wskazanie na nowe uregulowania obowiązujące w prawie karnym procesowym po dniu 1 lipca 2015 r. i związane z tym zmiany bądź też zupełnie nowe uregulowania sytuacji procesowej stron procesowych. osobowych źródeł dowodowych (świadków. biegłych) oraz reprezentantów procesowych stron.

Autorami poszczególnych opracowań są zarówno przedstawiciele doktryny procesu karnego. jak i praktycy. co powoduje że poszczególne tek

25.2: https://woblink.com/ebook/rynkowe-i-technologiczne-oraz-regulacyjne-uwarunkowania-rozwoju-krajowego-sektora-cieplowniczego-andrzej-t-szablewski-127778u

Cena:


Małżeństwo z szejkiem

Autor: Rachael Thomas

Małżeństwo Amber z szejkiem Kazimem Al Amedem zostało zaaranżowane. lecz Amber zakochała się w swoim przyszłym mężu od pierwszego spotkania. Niestety on zaraz po ślubie oświadczył. że spełnił tylko obowiązek wobec kraju. a teraz każde z nich może wracać do dawnego życia. Zrozpaczona Amber wyjeżdża do Paryża i podejmuje pracę kelnerki. Po kilku miesiącach Kazim odnajduje ją. Amber jest przekonana. że tylko po to. by uzyskać rozwód. A jednak powód jego wizyty jest inny…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99złe miejsce haner pdf, metonimie, choroby skóry jabłońska, syn wespazjana, nlp w praktyce, dzuma albert camus, syzyfowe prace prezentacja, badania eksploatacyjne, blanka lipińska kolejne 365 dni chomikuj, technologia postaci leku, prawo pracy książka, z zimną krwią capote, zgryzek, rewolucja neolityczna co to, vademecum pedagoga szkolnego pdf, audio booki, dziki romans christina lauren, metodologia badań literatura, publio ebook…