Roziskrzone noce

Autor: Beatrix Gurian

Matka Phili wychodzi za mąż za hrabiego Frederika. bogatego i wpływowego właściciela wspaniałego pałacu w Danii. nad samym brzegiem morza. Dziewczyna początkowo zachwyca się wspaniałymi strojami i olśniewającą biżuterią. która każdego dnia i nocy dodaje jej blasku. Po pewnym jednak czasie okazuje się. że to cudowne miejsce kryje wśród niezliczonych sal balowych i wypełnionych starymi portretami komnat mroczne tajemnice. Odbijające się w lustrach świece przywodzą na myśl dawne czasy. działają na wyobraźnię.Podczas balu Phila poznaje przystojnego Nielsa. syna hrabiego Fredericka. Wirują w tańcu. czując z minuty na minutę coraz silniejszy magnetyzm.Czy młodzieńcze uczucie będzie w stanie pokonać mroczne tajemnice z przeszłości?

Wydawnictwo: Jaguar

Cena:


ISBN

9788365648754: Wydawnictwo

Format

60: https://woblink.com/ebook/umowa-przewozu-osob-daniel-dabrowski-dorota-ambrozuk-krzysztof-wesolowski-138996u

Cena: Dorota Ambrożukdomniemanie niewinności prawo miłości pdf, zanim odfrunę, obliczanie dawek lekow, podstawy fizyki tom 1, objaśnianie marzeń sennych pdf, dominik ziarkowski, funkcjonowanie policji, darmowe ebooki online, trędowata pdf, chaos on deponia solucja, próba życia, andrzej wierzbicki z żoną, ogrod zuzanny, olga tokarczuk opowiadania bizarne…