ISBN

9788380871946: Wydaw

PRZETŁUMACZONA NA 9 JĘZYKÓW

WYKORZYSTYWANA W PONAD 30 UNIWERSYTETACH

W tej wciągającej. fascynującej i zaskakująco przystępnej książce Eric Siegel. wiodący ekspert w dziedzinie analizy prognostycznej. pokazuje. w jaki sposób to działa i jak codziennie wpływa na życie każdego z nas.

Takie kształtujące trendy organizacje jak Chase. Facebook. Google. Hillary for America. HP. IBM. Match.com. Netflix. NSA. Pfizer. Target i Uber wykorzystują potencjał wielkich zbiorów danych. by prognozować ludzkie zachowania; także i twoje.

Dlaczego? Dlatego. że analiza prognostyczna przekształca branże i w znaczący sposób wpływa na to. co dzieje się na świecie. Przeczytaj tę książkę. aby się dowiedzieć. jak ograniczać ryzyko. zwiększać

44.9: https://woblink.com/ebook/po-pierwsze-zysk-mike-michalowicz-124539u

Cena:


Fantazmatyczny świat Brunona Schulza

Autor: Serge Fauchereau

Serge Fauchereau analizuje twórczość plastyczną i literacką Schulza w kontekście awangardowych europejskich prądów literackich i artystycznych XX wieku. odwołując się do takich twórców. jak Alfred Jarry. Alfred Kubin. Franz Kafka. Giorgio de Chirico. Max Blecher. Robert Walser. Leopold Sacher-Masoch. Balthus czy Pierre Klossowski. Odsłania jego głębokie związki z freudyzmem. dadaizmem. surrealizmem i futuryzmem. podkreśla też metafizyczny wymiar jego twórczości. Ukazuje Schulza. na pozór tak bardzo prowincjonalnego. jako artystę na wskroś europejskiego. nawiązującego równoprawny dialog z najwybitniejszymi postaciami i zjawiskami ówczesnej sztuki Zachodu. Książka Fauchereau potwierdza też. że spełniło się wielkie marzenie Schulza. aby wykroczyć z własnym dziełem „poza granice polszczyzn

25: https://woblink.com/ebook/jest-taki-piekny-sloneczny-dzien-barbara-engelking-125694u

Cena:


Sukces i szczęście

Autor: Robert H. Frank

Bill Gates to niewątpliwie utalentowany programista. który dzięki ciężkiej pracy zbudował jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm na świecie. Ale czy udałoby mu się to. gdyby jako nastolatek nie miał dostępu do zaawansowanego komputera. o którym większość jego rówieśników mogła tylko pomarzyć? A Mona Lisa – czy to faktycznie wybitne arcydzieło. czy może jedynie obraz. który znany jest z tego. że jest znany?

Na te pytania próbuje odpowiedzieć Robert H. Frank – światowej klasy ekonomista i jeden z najpopularniejszych wykładowców w Stanach Zjednoczonych. Jego zdaniem istnieje coś. co często bywa pomijane w historiach spektakularnych sukcesów. Coś. co mogłoby osłabić przesłanie trenerów rozwoju osobistego twierdzących. że

30: https://woblink.com/ebook/czternascie-nut-krzysztof-landa-jan-bielecki-124619u

Cena: Jan Bielecki


ISBN

9788380171251: Wydawnictwo

Format

25.2: https://woblink.com/ebook/polacy-u-narodzin-stanow-zjednoczonych-longin-pastusiak-127789u

Cena:


:

:

Cena:


Tęsknota nachodzi nas jak ciężka choroba. Korespondencja wojenna rodziny Finkelsztejnów (1939-1941)

Autor: Ewa Koźmińska-Frejlak

Listy – skoncentrowane często na sprawach z punktu widzenia zewnętrznego obserwatora drobnych. napisane językiem zanurzonym w rodzinnej historii. nasycone emocjami – dokumentują siłę łączącej Finkelsztejnów więzi.

Są także ważnym źródłem informacji na temat środowiska. w którym przed wojną byli oni osadzeni: żydowskich dziennikarzy. literatów. aktorów. muzyków. artystów plastyków czy wreszcie działaczy społecznych i politycznych.

…Po prostu tęsknota nachodzi nas jak ciężka choroba. a w okresie świąt czy jakichś uroczystych dni rodzinnych. gdy napływają wspomnienia razem przeżytych szczęśliwych chwil.

26.99: https://woblink.com/ebook/dziennik-lowcy-przygod-etiopia-szymon-radzimierski-125696u

Cena:syreny z tytana, robert piłat, rycerz w literaturze, pod ostrzałem, rezygnuj, nie zamykaj oczu, wykłady feynmana, publio.pl logowanie, zygmunt miłoszewski ziarno prawdy, neonatologia świetliński, amy myers, gdyby nie ty pdf, efekt lucyfera dlaczego dobrzy ludzie czynią zło, pielęgniarstwo w chirurgii kapała pdf, paweł plichta, kodeks drogowy z komentarzem pdf, nowele pozytywistyczne, modele wzrostu gospodarczego makroekonomia, randka z hugo bosym, infj znane osoby, oskar i pani róża online, dark souls 3 poradnik, przewodnik torun…