ISBN

9788381510608: Wydawn

Jewgienij Nikołajew to jeden z najsłynniejszych rosyjskich strzelców wyborowych. Przypisuje mu się 324 zestrzelenia. głównie wykonane podczas pierwszej zimy obrony Leningradu 1941/1942.

Wspomnienia Nikołajewa. wydane po raz pierwszy w Związku Radzieckim w latach osiemdziesiątych XX wieku. nie są wolne od ideologicznych uprzedzeń. Sam Nikołajew służył w jednostce NKWD. Usprawiedliwia więc wszelkie posunięcia komunistycznej Rosji. Nie kryje swej pogardy dla przeciwnika. Gloryfikuje radzieckiego żołnierza. który głodny i zmarznięty stawiał czoła wrogowi ukrytemu w wygodnych. wręcz komfortowych okopach połączonych przewodami telefonicznymi.

Wiele miejsca poświęca snajperskiemu rzemiosłu. Opisuje długie godziny obserwacji. podczas których musiał leżeć bez ruchu na siarczystym mrozie. by w k

:

Cena:


Ostatnie instrukcje

Autor: Nir Hezroni

Fascynujący thriller stanowiący kontynuację losów izraelskiego agenta 10483. spod pióra byłego pracownika wywiadu wojskowego.

Agent 10483 dekadę po wydarzeniach opisanych w „Trzech kopertach” postanawia zemścić się na ludziach. którzy chcieli go uśmiercić i Organizacji. która od początku zakładała poświęcenie jego osoby. Realizuje wizję krwawej wendety. nie licząc się z tym. ile osób zginie. zanim on dotrze do swoich mocodawców. Również na tych. którzy wysłani zostali w celu powstrzymania go. czyhają liczne zasadzki. Rozpoczyna się gra o wszystko pomiędzy pracownikami Organizacji a psychopatycznym byłym agentem.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 32


ISBN

9788395125911: Wydawnictwo

Format

22.49: https://woblink.com/ebook/enamorada-truskawki-i-szampan-elzbieta-walczak-139383u

Cena:


Bogowie i herosi

Autor: Joanna Zaręba

Chcesz wiedzieć. czym zajmują się bogowie kiedy nikt na nich nie patrzy? Czy w zaświatach jest internet? Ile zębów ma piekielny pies? Ile lat może trwać powrót do domu? Co starożytni mieli do powiedzenia na temat pór roku? Na jakie potwory należy uważać na wakacjach w Grecji? Nie masz pojęcia? W takim razie ta książka jest dla ciebie!

..Bogowie i herosi’ to zestaw najpopularniejszych mitów starożytnej Grecji. Te historie nigdy nie wyszły z mody. Przeczytaj je i dowiedz się. jak antyczni Grecy widzieli świat. w czym przypominali ciebie i mnie. a co robili zupełnie inaczej; czego się bali i jak radzili sobie z kłopotami. Poznaj dzielnych bohaterów duszących bestie gołymi rękoma i wyrocznie znające odpowiedzi na każde pytanie. Zwiedź tajemnicze otchłanie świata podziemnego i doświadcz pr

69: https://woblink.com/ebook/data-driven-decisions-michal-jan-lutostanski-mateusz-galica-michal-protasiuk-138299u

Cena: Mateusz Galica


EPUB.MOBI

138698: 23

https://woblink.com/product-publication/download/138698/epub

:

Cena:


ISBN

9788301203238: Wydawnictwo

Format

79: https://woblink.com/ebook/miedzynarodowe-finanse-przedsiebiorstw-konrad-sobanski-138296u

Cena:antygona kartkówka, ferdydurke audiobook darmowy, uzasadnienie metafizyki moralności pdf, zachowania organizacyjne, klasyfikacja metod badawczych, ja inkwizytor. wieże do nieba, sposób na francuza pdf, autocad 2009, opowiadania erotyczne autobus, zimbabwe język, książki ebook, kk 197, ortografia na bardzo dobry pdf, rodzaje eutanazji, gramatyka angielska dla dzieci pdf, mroczne pożądanie online, medycyna sądowa pdf, ślepiec czornyj, współczesne systemy polityczne żmigrodzki pdf, grzegorz misztal, gdy przychodzą dusze…