ISBN

9788381193405: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/autobiografia-murzyna-booker-t-washington-128914u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/129108/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788381373388: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/zespol-7-przychody-dochody-i-koszty-po-zmianach-izabela-motowilczuk-jan-charytoniuk-130034u

Cena: Samuel Milewski


Auto w terenie. Podstawy jazdy 4×4

Autor: Sławomir Makaruk (Makaron)

Pełna praktycznych porad książka omawia podstawowe zagadnienia związane z pokonywaniem typowych przeszkód terenowych. eksploatacją samochodu i zasadami jazdy w terenie.

Wyjaśnia reguły użycia wyciągarki i techniki wydobycia unieruchomionego pojazdu. Pokazuje sposoby pokonania zarówno zbiorników wodnych i jazdy w górach.

O Autorze:

Sławomir „MAKARON” Makaruk

Podróżnik i kierownik wypraw. instruktor off-road. Członek prestiżowego EXPLORERS CLUB of NEW YORK.

Uczestnik CAMEL TROPHY – w pierwszej polskiej załodze na trasie Tanzania-Burundi. Szef wszystkich polskich edycji CT . instruktor renomowanego MAT-Marlboro Adventure Team. Od ponad 30 lat porusza się samochodami terenowymi po wszystkich prawie kontynentach.

Wydawnict: Psychoskok

Cena: 9.9towarzysz sherlocka holmesa, starożytne języki, lesbijstwo, wiktor werner, eliksir życia, jestem szczęśliwym singlem, psychologia sprzedaży brian tracy, ryszard kluszczyński, jacek piekara audiobook, zarządzanie jakością książki, zespół downa książki, michał pszczółkowski, przepisy kulinarne pdf, matematyka klasa 1 karty pracy, beata kozicka, streszczenie granica, drolerie, niewidzialny człowiek książka, mikołaj jaok…