Czarna pszczoła

Autor: Wojciech Dutka

WSPÓŁCZESNA INTRYGA KRYMINALNA SIĘGAJĄCA KORZENIAMI DO LAT CZTERDZIESTYCH XX WIEKU.

I DETEKTYW MAX KWIETNIEWSKI – BOHATER. JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO W POLSKIEJ LITERATURZE!

 

Francja 1940. W Biarritz. francuskim kurorcie nad brzegiem Atlantyku zostaje odkryte ciało polskiego malarza. Józefa Rajnfelda. Mężczyznę znaleziono z poderżniętym gardłem i brzytwą w dłoni. Wszyscy uznali to za samobójstwo. Jedyny świadek mogący rozwiązać tę zagadkę ma swoje powody. by milczeć.

Warszawa 2015. Nad brzegiem Wisły zostają znalezione zwłoki siedemnastoletniego dobrze rokującego artysty. Ktoś poderżnął mu gardło i ułożył ciało w taki sam sposób jak ciało Józefa Rajnfelda blisko 75 lat wcześniej. Morderca ubrał go w podobne ubranie i włożył w ręce niemal identyczną brzytwę. Ku prze

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Donald Trump

Autor: David Cay Johnston

Donald Trump. Jak on to zrobił? to efekt ponad trzydziestoletniego śledztwa dziennikarskiego. fascynujący obraz wpływów i metod działania kontrowersyjnego przedsiębiorcy i celebryty.Czego nauczył się od dziadka. nielegalnego imigranta z Niemiec. który wzbogacił się na budowaniu burdeli w czasach gorączki złota? Czy zostałby potentatem na rynku nieruchomości. gdyby nie współpraca z mafią i zatrudniani na czarno Polacy? Dlaczego dzwonił do magazynów plotkarskich. opowiadając o swoim nieistniejącym romansie z Carlą Bruni? Czemu hodował kozy na polu golfowym? Czy naprawdę jest miliarderem?

Wydawnictwo: Krytyka polityczna

Cena: 34.9summa technologiae pdf, miejscowość uzdrowiskowa krzyżówka, rowerem po amazonce, bournea, mobi na pdf, niewyjaśnione zagadki starożytności, golka, czekam na śmierć, wielki słownik angielsko-polski kindle, starosc aksolotla, piotruś pan bajka, retrokonwersja, zanurzeni w liczbach, roland lazenby, macierewicz i jego tajemnice, szef który ma czas…