Model StoryBrand – zbuduj skuteczny przekaz dla swojej marki

Autor: Donald Miller

To nie jest książka o tym. jak opowiedzieć historię swojej firmy. Na taką książkę szkoda czasu. Klientów ten temat zwykle nie ciekawi; mają do opowiedzenia własną historię.

Każdego dnia większość przedsiębiorców popełnia błąd. który kosztuje ich tysiące. o ile nie miliony złotych. Polega on na tym. że nie mówią jasno o tym. co mają do zaoferowania.

Klienci kupują. ponieważ zachęcają ich do tego właściwie dobrane słowa. a dzięki tej książce nauczysz się. jak opowiadać o swojej marce prosto i skutecznie. dzięki czemu potencjalni odbiorcy dostrzegą korzyści. jakie przyniesie im korzystanie z twoich produktów. pomysłów czy usług.

Czytając Model StoryBrand. poznasz:

• siedem uniwersal

19: https://woblink.com/ebook/migracja-kevin-nolbert-138386u

Cena:


Słodka kusicielka

Autor: Sarah MacLean

Trzej bracia związani sekretem. od którego nie mogą uciec. Trzej królowie londyńskiego podziemia. których nie pokona nic… poza miłością.
Kiedy tajemniczy nieznajomy zjawia się w sypialni lady Felicity Faircloth i składa jej niebywałą propozycję. Felicity zgadza się – pod jednym wszakże warunkiem.
„Diabeł”. nieślubny syn księcia i król mrocznych zaułków Londynu. od lat czekał na okazję do zemsty. Teraz wreszcie może jej dokonać – z pomocą cichej i nieśmiałej Felicity. By zastawić pułapkę na wroga. musi tylko zmienić szarą myszkę w nieodpartą kusicielkę. Lecz Felicity nie jest tak cicha i nieśmiała. jak się wydaje. I może zniszczyć starannie obmyślony plan „Diabła”. A on sam będzie musiał wybierać pomiędzy wszystkim. o czym zawsze marzył. a jedyną rzeczą

39.99: https://woblink.com/ebook/skiba-ciagle-na-wolnosci-jakub-jablonka-pawel-leczuk-krzysztof-skiba-139847u

Cena: Paweł Łęczuk


ISBN

9788395303050: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/francuski-dla-dzieci-d

Cena:


Zielone róże

Autor: Katarzyna Ducros

Fabuła książeczki przenosi czytelników do niezwykłego kraju. w którym żyje młoda kobieta o imieniu Anna. Anna jest kochającą mamą. która pragnie wieść szczęśliwe życie. Niestety rodacy. a nawet własny mąż. pochodzący z wpływowej rodziny. nie potrafią jej zaakceptować i docenić.

Na całe szczęście los sprawi. że Anna będzie mogła odmienić swój los. jeżeli zdoła odpowiedzieć na zagadkę przygotowaną przez samą królową. Zadanie nie będzie łatwe. ale ostatecznie miłość do córki oraz zamiłowanie do pięknych róż sprawi. że historia zakończy się szczęśliwie.

Należy podkreślić. że bajka staje się tłem do baletu. który inspiruje czytelnika. Ilustracje figur pozwolą wczuć się w rolę początkującego choreografa. zachęcając do pr

49: https://woblink.com/ebook/zarzadzanie-finansami-w-przedsiebiorstwie-turystycznym-wladyslaw-biczysko-140310u

Cena:


Wolf

Autor: Magda Mila

Dominujący. drapieżny. zdeterminowany mężczyzna. Zawsze zdobywa to. czego chce i niszczy każdego. kto zagraża jemu i jego najbliższym.

Silna i niezależna kobieta. Staje na jego drodze gotowa zrobić wszystko. by ocalić swoje marzenie.

Rozpoczynają dramatyczną grę. Emocjonalna walka w mrocznym świecie BDSM prowadzi ich do nieznanych zakamarków własnych dusz. Przekraczają granice oraz odkrywają pragnienia i namiętności. o istnieniu których nie mieli pojęcia.

Czy w tak płomiennej rozgrywce ktokolwiek może zwyciężyć? Czy układ. który zawarli zmieni ich życie na zawsze?

 

‚Wolf’ to przesiąknięty erotyką świat dominacji i uległości. Powieść rozpoczyna nowy cykl książek Magdy Mila ‚Dzikie noce’.

Ta książka przypomina szaloną jazdę kolejką górską bez trzymanki. gdzie nic nie j

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 32.9szatan z siódmej klasy sprawdzian pdf, fnaf zwyrodniali, żona benedykta korczyńskiego, surowce mineralne afryki, barbara stanosz ćwiczenia z logiki pdf, dzisiaj umrzesz ty, korelaty, stan futbolu książka, ksiądz chrostowski, otwórz oczy sinicka pdf, fizjoterapia w kosmetologii i medycynie estetycznej, zła macocha, podstawy działalności gospodarczej w turystyce, małgorzata przygońska, złoto drapieżcy, profilaktyka społeczna, gnidy sennik, karina popieluch, dramat schillera, złocisty błazen, biomedyczne podstawy rozwoju i wychowania woynarowska pdf…