Kochankowie z przypadku

Autor: Maureen Child

Autor bestsellerów Micah Hunter przywykł do życia na walizkach. W każdym nowym miejscu spędzał pół roku. Tym razem. by napisać nową powieść. zamieszkał w wiktoriańskiej posiadłości na głuchej prowincji. Bezruch tego miejsca go przytłaczał. Z monotonii wywabiła go niespodziewanie właścicielka domu. I nawet on. twórca wyszukanych intryg. nie podejrzewał. że złożona przez nią niewinna z pozoru propozycja skończy się takim szaleństwem zmysłów…

 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Autor: Radosław Gawlik

Efekt kilkuletnich poszukiwań i łączenia elementów wielkiej układanki. Nie ostatnia publikacja w tym zakresie.

Książka nie jest odpowiedzią na wszystkie pytania. Ukazuje fakty. wzory i prawa. rządzące naszym światem – prawa o których się nie mówi i nie uczy. Droga wskazana w publikacji nie jest drogą zamkniętą.

Częścią wielkiej tajemnicy jesteś ty sam.

Spis treści

PROLOG

ROZDZIAŁ 1: PRZEBUDZENIE

ROZDZIAŁ 2: CIĄG FIBONACCIEGO

ROZDZIAŁ 3: KWESTIA 440 H z .

ROZDZIAŁ 4: LICZBA 2160

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


Świnie w kinie?

Autor: Krzysztof Trojanowski

Okupując ziemie polskie. hitlerowcy dążyli do objęcia kontrolą i regulacją prawną wszelkich aspektów życia. W ten system została włączona także kultura. rozwijająca się w ekstremalnych warunkach. Komu podlegały kina w Generalnym Gubernatorstwie? Czy cieszyły się popularnością? Na co przeznaczano dochód z biletów? Czy w kinach ściśle przestrzegano zasad segregacji?

Na te i inne pytania odpowiada książka Krzysztofa Trojanowskiego wypełniająca lukę w polskiej literaturze poświęconej tematowi kina w okupowanej Polsce. Publikacja ma charakter pionierski. a jej celem jest konfrontacja ze stereotypami. jak powszechne przekonanie o pustych kinach czy wyłącznie niskim poziomie artystycznym wyświetlanych filmów.

Praca zawiera dokładną charakterystykę r

:

Cena:prawo międzynarodowe prywatne skrypt, ferdydurke audiobook, katarynka prusa, poczucie przynależności, pobierz:pdfepubmobiwięcej, chmury arystofanes, jerzy socha, oskar i pani roza cały tekst, chata za wsią kraszewski, charlie i fabryka czekolady tekst pdf, ksiega cmentarna, kubus fatalista i jego pan, komunikacja międzykulturowa w biznesie, w szponach szaleństwa, pilch metody badań pedagogicznych pdf, ucieczka do miłości pdf, miłość i inne szaleństwa, zobowiązania część ogólna radwański pdf, susan cain ciszej proszę pdf…