ISBN

9788301199715: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/rusz-glowa-gimnastyka-mozgu-dla-dzieci-anne-lene-johnsen-124548u

Cena:


Sieci wpływu

Autor: Nahai Nathalie

„Książka odwołuje się do najnowszych idei psychologii. socjologii. biznesu. designu i innych istotnych obszarów. Jest niezbędną lekturą dla wszystkich. którzy pracują w sieci”.

Jamie Bartlett

Autor książki The Dark Net

„Nathalie Nahai jest najbardziej inteligentną współczesną autorką książek o technologii. Ta książka przemienia każdego czytelnika w eksperta!”

Dr Thomas Chamorro-Premuzic

Professor of Business Psychology UCL i Columbia University

Większość biznesowych interakcji odbywa się w sieci. dlatego małe i duże firmy z najróżniejszych sektorów stanęły przed wyzwaniem: jak w tych warunkach zjednać sobie klientów i zatrzymać ich przy sobie?

N

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka

Cena: 19.9


ISBN

9788365624819: Wydawnictwo

Format

21: https://woblink.com/ebook/proroctwo-dzisiaj-mateusz-kicka-126768u

Cena:


:

Szacuje się. że co 20 min z powierzchni Ziemi znika jeden gatunek roślin lub zwierząt. często zanim jeszcze zdążyliśmy go poznać. Wymierają geny. gatunki oraz ekosystemy. a tym samym zanika bioróżnorodność. która odgrywa tak istotną rolę w utrzymaniu równowagi życia na zamieszkiwanej przez nas wszystkich planecie. Czy da się pogodzić postęp technologiczny z ochroną środowiska? W jakim stopniu nasze decyzje żywieniowe wpływają na zróżnicowanie gatunków? Jak docenić bioróżnorodność w swoim najbliższym otoczeniu?

Wydawnictwo: Znak

Cena: 14.9mężczyzną i niewiastą stworzył ich pdf, maternus, harry potter więzień azkabanu gra, psychologia jakości życia, dzwonnik z notre dame pdf, fraszka do hanny interpretacja, marian hopej, w czepku urodzone pdf, małgorzata kozubek, włoska rodzina, przyroda klasa 4 zadania, marta buczek, anielskie przesłania…