Wydawnictwo

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej: Format

127062

https://woblink.com/product-publication/download/127062/pdf: 1

Cena:


Matejko

Autor: Stanisław Witkiewicz

Krytyczna monografia malarstwa Jana Matejki napisana przez Stanisława Witkiewicza. polskiego malarza. architekta. pisarza i teoretyka sztuki.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


1

:

:

Cena:


Hate

Autor: Gibbons Alan

Czy odważysz się być inny?

Pół roku temu Rosie. starsza siostra Eve. zmarła w następstwie brutalnego pobicia. Eve nie potrafi sobie wyobrazić życia bez niej.

Pół roku temu Anthony był świadkiem brutalnej napaści. Nie zrobił nic. by ją powstrzymać.

Pół roku temu wydarzyła się tragedia. Teraz Eve i Anthony się spotkali i przeżywają koszmar na nowo.

Inspirowana tragiczną śmiercią Sophie Lancaster historia o miłości. stracie. nienawiści i przebaczeniu oraz o tym. że należy odrzucać uprzedzenia oraz mieć wiarę we własną tożsamość.

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 20.9


Kosmogonia melancholii

Autor: Katarzyna Gołąbek

Kosmogonia melancholii – wyobrażenie o uczuciu tak skomplikowanym. połączone z genezą i ewolucją ciał niebieskich. Album Katarzyny Gołąbek-White i Mariusza Zdybała choć z tytułu dość zawiły. jest kwintesencją prostoty. A czyż to właśnie nie prostota jest podstawą dobrej sztuki?

Poezja Katarzyny Gołąbek-White i Zbigniewa Kowalkowskiego w sposób niezwykle syntetyczny oddaje najbardziej skomplikowane emocje. Za pomocą kilku słów wywołuje w czytelniku lawinę skojarzeń. Czasem rozśmiesza. czasem zaskakuje. w każdym przypadku zmusza do refleksji. Jest katalizatorem emocji. często głęboko skrywanych i misternie kamuflowanych. Emocji kobiecych lub z kobietą powiązanych – to właśnie ona jest tutaj centrum Wszechświata. najważniejszym ciałem niebieskim. Ona jest

:

Cena:


Dziecko w mediach

Autor: Krzysztof Marcyński

Mass media pojawiły się w życiu najmłodszych w sposób naturalny. stając się ważnym elementem kształtującym ich percepcję i światopogląd. Są źródłem bieżących wiadomości. dostarczają wiedzy i rozrywki. jak również stanowią ogromną siłę w kształtowaniu opinii. postaw i systemów wartości swych odbiorców. a w szczególności dzieci. Tym samym media są potężną instytucją socjalizującą i wychowującą młode pokolenie.

Publikacja przedstawia nie tylko analizy szeregu procesów związanych z odbiorem radia. telewizji. prasy. reklamy przez dzieci. ale też podejmuje próbę podania odpowiedzi na pytania o rolę i miejsce mediów w rozwoju dziecka. edukacji oraz przestrzeni publicznej.

W książce. co istotne. autorzy poruszają wiele

24.9: https://woblink.com/ebook/hashimoto-eberhard-jurgen-wormer-127791u

Cena:


Jak rozmawiać z córką o seksie?

Autor: Wendy Elizabeth Chapin

Każdy rodzic staje pewnego dnia przed wyzwaniem. jakim jest rozmowa o dojrzewaniu. także w aspekcie płciowości człowieka. W jakich okolicznościach i kiedy podjąć ten temat. a przede wszystkim – co zrobić. by dziecko otworzyło się na dialog. Autorka książki Jak rozmawiać z córką o seksie? udowadnia. że nawet w dzisiejszym świecie – zdominowanym przez media epatujące erotyką – można sprawić. by dorastająca córka zrozumiała. że seksualność jest Bożym darem i to od nas samych zależy. jak ten dar wykorzystamy. Podstawą jest wychowanie w rodzinie pełnej wiary. miłości i wzajemnego zaufania. Jako rodzice nie podejmiemy decyzji za nasze dzieci. Mamy jednak wpływ na to. jakich wyborów będą one dokonywać w swoim nastoletnim i dorosłym życiu.

Wendy Chapin w swojej książce „Jak rozmawiać z córką o seksie?” przekonuje. że o seksualności można mówić odważnie. bez lęku i wstydu. Pokazywać ją jako dar od Boga. Dar. z którym czasami mamy sporo problemów. Autorka podpowiada rodzicom jak rozmawiać z dziećmi o seksualności. jaki im towarzyszyć w dojrzewaniu i w podejmowaniu mądrych i świadomych wyborów w przyszłości.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 29.99


ISBN

9788381370264: Wydawnictwo

Format

79.2: https://woblink.com/ebook/przeciwdzialanie-praniu-pieniedzy-oraz-finansowaniu-terroryzmu-nowe-procedury-kamila-grabowska-127320u

Cena:


Urok późnego lata tom II

Autor: Agnieszka Janiszewska

Kiedy przeszłość nierozerwalnie splata się z przyszłością. czasem trzeba przeciąć więzy.

Czy głęboko skrywane tajemnice z przeszłości mogą mieć wpływ na to. co dzieje się tu i teraz? Odpowiedzi na to pytanie poszukuje Ula. wnuczka Adrianny. która chce poznać zagmatwane losy swoich najbliższych. Rozliczenie z dawnymi traumami i bolesnymi wspomnieniami może okazać się jedynym sposobem na to. by członkowie rodziny Borzęckich i Rawickich mogli bez lęku i żalu spojrzeć sobie w oczy.

Jaki sekret starała się ukryć przed najbliższymi Adrianna? Czy po wielu latach zdecyduje się wyjawić prawdę?

Słowa Ireny przywróciły Adriannę do rzeczywistości. W tonie głosu córki było coś. co ją na nowo zaniepokoiło.

:

Cena:jerzy borkowski, mówcie mi bezprym, książka emerytura nie jest ci potrzebna, monokratyczny, suwerennośc, charles perrault kopciuszek pdf, blaze stephen king, złamanie duverneya, gta 5 ukryte miejsca, przemysław sekuła, jarosław duś, peter englund, modi memorandi, nieczułość, zbigniew kamiński…