ISBN

9788395303012: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/oliver-twist-wydanie-dwujezyczne-charles-dickens-139457u

Cena:


Niemiecki z ‚Dziadkiem do orzechów’. Wydanie dwujęzyczne ilustrowane

Autor: E.T.A. Hoffmann

Wyobraźnia jest jednym z najpiękniejszych darów. jakie otrzymaliśmy. Wiedzieli o tym najznamienitsi artyści – pisarze i ilustratorzy. Posługiwali się nią mistrzowsko i pozostawili dla potomnych bajecznie ilustrowane opowieści. Na czas świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy dla najmłodszych wyjątkowe wydanie „Dziadka do orzechów”.

Książka posiada dwie wersje językowe oraz dwa niepowtarzalne zbiory ilustracji. Dzięki temu czytelnicy poznają bardzo różnorodne interpretacje artystyczne jednej opowieści i mogą przy tym w łatwy i przyjemny sposób uczyć się języka niemieckiego. To specjalne wydanie ponadczasowego opowiadania jeszcze taniej (oraz z ebookami w prezencie) można kupić bezpośrednio u wydawcy na kursyonline.

39.3: https://woblink.com/ebook/jak-byc-dobrym-dla-siebie-zycie-bez-presji-otoczenia-przygnebienia-i-poczucia-winy-kristin-neff-139904u

Cena:cyngiel śmierci, symbol rozdartej sosny, farmacja stosowana, egipska księga umarłych pdf, po wszystkim, id16 test, potęga podświadomości mp3, transport w łańcuchu dostaw, źle urodzone, wojciech gąssowski lektor, paweł hanus, innowatorzy audiobook, rusinek niedorajda, roman pdf, starożytna polska, opowiadania erotyczne w autobusie, epoki literackie prezentacja, czechow śmierć urzędnika, repetytorium geografia, rozwiązywanie konfliktów pdf, ogień i krew pdf, niemiecki słownik tematyczny, fryderyk i pruski…