ISBN

9788320056: Joanna Dronka-Skrzypczak

Kontynuacja bestsellera Dieta w chorobach autoimmunologicznych. Co jeść. by czuć się lepiej?

Jeśli sięgasz po Dietę w chorobach autoimmunologicznych. Przepisy. zapewne już wiesz. że należy wyeliminować ze swojego jadłospisu pewne składniki. takie jak gluten. mleko. jajka czy ulubione warzywa i owoce. Z Diety w chorobach autoimmunologicznych. Co jeść. by czuć się lepiej? dowidziałeś się. dlaczego tak ważna dla Twojego zdrowia jest indywidualizacja odżywiania i jakie pociąga za sobą korzyści. Zadajesz sobie teraz zapewne pytania:

– Czy naprawdę potrzebna jest aż taka rewolucja żywieniowa. by czuć się lepiej?

– Czy będę już na diecie do końca życia?

:

Cena:


Model StoryBrand – zbuduj skuteczny przekaz dla swojej marki

Autor: Donald Miller

To nie jest książka o tym. jak opowiedzieć historię swojej firmy. Na taką książkę szkoda czasu. Klientów ten temat zwykle nie ciekawi; mają do opowiedzenia własną historię.

Każdego dnia większość przedsiębiorców popełnia błąd. który kosztuje ich tysiące. o ile nie miliony złotych. Polega on na tym. że nie mówią jasno o tym. co mają do zaoferowania.

Klienci kupują. ponieważ zachęcają ich do tego właściwie dobrane słowa. a dzięki tej książce nauczysz się. jak opowiadać o swojej marce prosto i skutecznie. dzięki czemu potencjalni odbiorcy dostrzegą korzyści. jakie przyniesie im korzystanie z twoich produktów. pomysłów czy usług.

Czytając Model StoryBrand. poznasz:

• siedem uniwersal

19: https://woblink.com/ebook/migracja-kevin-nolbert-138386u

Cena:


W co wierzy ten. kto nie wierzy?

Autor: Umberto Eco

Trwają na przeciwnych krańcach spectrum – jeden jest światowej sławy pisarzem. autorem „Imienia róży” i samozwańczym człowiekiem świeckim; drugi. hierarchą Kościoła Katolickiego. wymienianym w gronie potencjalnych następców obecnego papieża. W tej przyjacielskiej. lecz zaciętej szermierce listów i idei. Umberto Eco i Carlo Martini dyskutują nad kwestią aborcji. rolą kobiet w Kościele. etyką i Apokalipsą. Stawiają czoła najtrudniejszym dylematom nowego milenium. świadomi dzielących ich różnic. wiary i niewiary. Rezultat? Jest oszałamiający. Jakie bowiem są granice wiary? I w co wierzy ten. kto nie wierzy?

Jeśli mamy wieść dialog. to musi on obejmować także obszary. na których nie ma zgody. Ale to nie wszystko; jeśli na przykład laik nie wierzy w ‚rzeczywistą obecność’. katolik zaś – co naturalne – i owszem. to fakt ten nie oznacza wzajemnego niezrozumienia. lecz po prostu szacunek dla przekonań partnera.

Umberto Eco: „Słusznie przywołuje Pan cel tej naszej epistolarnej rozmowy. Chodzi nam mianowicie o zakreślenie wspólnego dla laików i katolików pola dyskusji obejmującego również punkty. w których nie ma zgody. Zwłaszcza te. z których powstają głębokie nieporozumienia. znajdujące wyraz w konfliktach na płaszczyźnie politycznej i społecznej.”

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 22


Serce z guzików

Autor: Andrzej Marek Dębkowski

Temat drugiej wojny światowej pojawia się w literaturze wielokrotnie. Opisano już bohaterstwo jej uczestników. aspekty życia codziennego. złe i dobre decyzje polityków. cierpienie i śmierć żołnierzy. nikczemność i odwagę.

A jednak książka Andrzeja Dębkowskiego. o jakże znamiennym i romantycznym tytule „Serce z guzików” wnosi do wojennego tematu coś nowego. Opisuje bowiem miłość dwojga młodych ludzi Andrzeja i Aliny – która potrafi przeciwstawić się wrogim okolicznościom i trwać ponad przeciwności losu. Oczywiście. zjawisko miłości w czasie wojny nie jest czymś nadzwyczajnym. Wiele było związków. które połączyły ludzi na dobre lub na złe w czasie wojennej zawieruchy. Część z nich stanowiło przeżycie emocjonalne. które miało b

:

Cena:


ISBN

9788301201425: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/historia-psychologii-w-europie-srodkowej-cezary-domanski-138304u

Cena:joanna różyńska, the perfect game rozgrywka pdf doci, szpieg po angielsku, tomasz piątek macierewicz i jego tajemnice, playboy laurelin paige pdf, ewangelia wg św marka pdf, sztuka poprawnej wymowy, leszek herman sedinum, a giddens, pracować inaczej, biografie napoleon, bajka o kogutku, metodologia badań naukowych pdf, fantastyka książki ranking, ladies man katy evans tłumaczenie, księga lamentacji, remigiusz reclaw…